Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Plný pekáč

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Byli jsme ve 4 osobách v této restauraci poprvé, ocenili jsme velký výběr poledního menu, jen škoda, že ve 13 hodin již byla nebyla jedna ze dvou polévek ( konkrétně čočková s klobásou ) takže jsme si dali krupicovou, která byla tak trochu ála školní jídelna. Další jídla jsme měli 2 x uzené s bramboráčky a zelím a 2x guláš s knedlíkem, obojí chuťově velmi dobré, ale guláše byly studené a servírka neuměla dobře česky, takže až rusky pochopila, že by měla vzít guláš zpět do kuchyně a dát ho přihřát. Jinak skladba menu a kvalita příjemně překvapila, prostředí bylo také příjemné, pivo výborné, takže rádi znovu zajdeme, jen bychom uvítali personál s kterým je možno se domluvit česky ( i při výběru kávy byli trochu jazykové problémy, nakonec vybraná káva byla sice dobrá, ale měli jsme o ní mylnou představu).
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná stylová restaurace na Malé straně kousek za Karlovým mostem vlevo, ihned jsme byli obslouženi, kladně hodnotíme nejen profi vtipného číšníka, ale i nové čisté WC. Doporučujeme zajít.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Losos s grilovanou zeleninou a restovanými brambory - skvělé! Losos byl velmi dobře upečen, byla jsem velmi mile překvapena šťavnatostí. Grilovaná zelenina velmi chutná. Obsluha velmi milá, ochotná a komunikativní. Konečně restaurace, kde se člověk nejen velmi dobře nají.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace nedaleko Karlova mostu v pěkných klenutých přízemních prostorách je vybavena ve tmavém dřevě a působí velmi útulně. Losos byl připravený dobře, číšník byl opravdu velmi milý.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Navštívili jsme restauraci Plný pekáč s partnerem. Podnik byl téměř prázdný, obsluha se tedy velmi snažila - byla neobvykle rychlá a milá. Měli jsme 2x tatarák z lososa, byl chlazený, čerstvý = výborný! Oslovila nás nabídka čepovaného světlého i černého Budvaru. :) Ceny na Prahu byly velmi příjemné!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace mne mile překvapila. Útulné prostředí, dobrá obsluha a výborný tatarský biftek. Na restauraci se mi líbilo i to, že je kousek od Karlova mostu v klidné části turisticky navštěvované oblasti. Určitě se při procházkách starou Prahou zastavím jen tak posedět nebo si dát něco dobrého k jídlu. Doporučuji všem k návštěvě.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
S přítelem jsme restauraci navštívili v rámci voucheru na tatarák. Chtěla bych vyzdvihnout vrcholně sympatického pana číšníka, který výrazně pozvedl náš dojem z návštěvy, neboť další aspekty už byly poněkud slabší. Prostředí bylo jaksi chaotické, do jinak sympatického dřevěného nábytku, který se do restaurace na Praze 1 typu "staročeská" hodí, byly zasazeny dost zvláštní prvky, jako např. křišťálový lustr nebo pro mě nepochopitelný sob velikosti dospělého muže. Co se týče jídla, nejsem žádný specialista přes tataráky, ale tento mi velmi chutnal. S pivem už to bylo horší, přítel měl Budvar 12°, který byl ok, avšak moje desítka se naprosto nedala pít, jediný důvod, proč jsem ji nevrátila, byl právě onen sympatický číšník, kterému jsem nechtěla komplikovat práci.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO