Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Plný pekáč

Nekuřácká restaurace, která se nachází v příjemné části Malé Strany, blízko Karlova mostu. Příjemná obsluha Vám nabídne široký sortiment jídel a nápojů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Byli jsme ve 4 osobách v této restauraci poprvé, ocenili jsme velký výběr poledního menu, jen škoda, že ve 13 hodin již byla nebyla jedna ze dvou polévek ( konkrétně čočková s klobásou ) takže jsme si dali krupicovou, která byla tak trochu ála školní jídelna. Další jídla jsme měli 2 x uzené s bramboráčky a zelím a 2x guláš s knedlíkem, obojí chuťově velmi dobré, ale guláše byly studené a servírka neuměla dobře česky, takže až rusky pochopila, že by měla vzít guláš zpět do kuchyně a dát ho přihřát. Jinak skladba menu a kvalita příjemně překvapila, prostředí bylo také příjemné, pivo výborné, takže rádi znovu zajdeme, jen bychom uvítali personál s kterým je možno se domluvit česky ( i při výběru kávy byli trochu jazykové problémy, nakonec vybraná káva byla sice dobrá, ale měli jsme o ní mylnou představu).
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná stylová restaurace na Malé straně kousek za Karlovým mostem vlevo, ihned jsme byli obslouženi, kladně hodnotíme nejen profi vtipného číšníka, ale i nové čisté WC. Doporučujeme zajít.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO