6 fotek

Restaurace Plný pekáč

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Plný pekáč

Nekuřácká restaurace, která se nachází v příjemné části Malé Strany, blízko Karlova mostu. Příjemná obsluha Vám nabídne široký sortiment jídel a nápojů.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 3
  • Prostředí: 4

Byli jsme ve 4 osobách v této restauraci poprvé, ocenili jsme velký výběr poledního menu, jen škoda, že ve 13 hodin již byla nebyla jedna ze dvou polévek ( konkrétně čočková s klobásou ) takže jsme si dali krupicovou, která byla tak trochu ála školní jídelna. Další jídla jsme měli 2 x uzené s bramboráčky a zelím a 2x guláš s knedlíkem, obojí chuťově velmi dobré, ale guláše byly studené a servírka neuměla dobře česky, takže až rusky pochopila, že by měla vzít guláš zpět do kuchyně a dát ho přihřát. Jinak skladba menu a kvalita příjemně překvapila, prostředí bylo také příjemné, pivo výborné, takže rádi znovu zajdeme, jen bychom uvítali personál s kterým je možno se domluvit česky ( i při výběru kávy byli trochu jazykové problémy, nakonec vybraná káva byla sice dobrá, ale měli jsme o ní mylnou představu).

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace