Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

7 fotek
Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Plevel restaurant Krymská

Ve veganské a raw veganské restauraci Plevel najdete každý den neotřelé menu složené z vybraných jídel připravených našimi kuchaři. Můžete zde ochutnat jak pokrmy ryze tradiční, tak ty připravené z exotických surovin. Mezi specifikum restaurace Plevel patří příprava jídel z planých rostlin, které nám v danou roční dobu nabízí sama příroda a jejichž dřívější popularita v našich končinách byla zapomenuta s příchodem moderní civilizace. Mají tu rádi pestrost života a proto tu nenajdete neměnné menu po celý rok. Každý den mají v jídelní lístku své místo tradiční stálice, které však vždy doplňují nové, mnohdy dosud neprezentované pokrmy. Kdykoliv tak můžete ochutnat něco nového a objevit tak třeba další svou oblíbenou dobrotu. Vždy v nabídce také dezerty - lívance, raw dorty i koláčky a další. Velký výběr bezlepkových pokrmů. Přijďte ochutnat jedinečné menu, poznat chuť dávno zapomenutých darů přírody nebo jen tak posedět v klidném prostředí.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 2
  • Personál: 4
  • Prostředí: 4

Jsem hrozně zklamaná, dlouho jsme se rozhodovali, zda-li dát na naší klasickou oblíbenou bezmasou restauraci, či zkusit něco nového. Brouzdali jsme po internetu a plevel měl skvělá hodnocení! Nejlepší ze všech vegan restaurací! (to bylo na konci srpna). Den před návštěvou jsem se na recenze znovu koukla a soudě podle nich kvalita musela poklesnout. Ale nenechala jsem se zviklat a další večer jsem natěšeně vyrazila do Plevelu. Bohužel jediná chuť na terince z baby karotek a hub shitake bylo balsamico, kterým byl předkrm přelit. Za burger se sójovými výpečky a bramborovým salátem velký palec nahoru, bohužel za raw špagety dolů. Avokádo bylo hrozně hořké (asi nedozrálé?). A salát se semínky a s želé z červené řepy neobsahoval salát z červené řepy??!! Aha.. Škoda, za mě zklamání :( Jinak interiér krásný i obsluha milá, za Wostok limonády velký palec nahoru, i když víc chutí by taky potěšilo. Tak snad se to zlepší!

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba