Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 331x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Plevel restaurant Krymská

Ve veganské a raw veganské restauraci Plevel najdete každý den neotřelé menu složené z vybraných jídel připravených našimi kuchaři. Můžete zde ochutnat jak pokrmy ryze tradiční, tak ty připravené z exotických surovin. Mezi specifikum restaurace Plevel patří příprava jídel z planých rostlin, které nám v danou roční dobu nabízí sama příroda a jejichž dřívější popularita v našich končinách byla zapomenuta s příchodem moderní civilizace. Mají tu rádi pestrost života a proto tu nenajdete neměnné menu po celý rok. Každý den mají v jídelní lístku své místo tradiční stálice, které však vždy doplňují nové, mnohdy dosud neprezentované pokrmy. Kdykoliv tak můžete ochutnat něco nového a objevit tak třeba další svou oblíbenou dobrotu. Vždy v nabídce také dezerty - lívance, raw dorty i koláčky a další. Velký výběr bezlepkových pokrmů. Přijďte ochutnat jedinečné menu, poznat chuť dávno zapomenutých darů přírody nebo jen tak posedět v klidném prostředí.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná a ochotná obsluha, bylo vidět na obsluze, že je to baví a že tu ochotu jen nehraje. Další pochvala patří jídlu, vynikající jídlo, dobře dochucené. Určitě zase přijdeme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Plevel great as always...they only said they no longer accept reservations from restu so not sure how this will work in future..... they were surprised it came from restu....
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jsem spíš milovnicí burgráren než vegetariánských restaurací, ale musím potvrdit, že to tu celkem ujde. Pokrmy, které jsem si tu objednala byli vždy uspokojivé, i když byly jen se zeleninou.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO