Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 323x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Plevel restaurant Krymská

Ve veganské a raw veganské restauraci Plevel najdete každý den neotřelé menu složené z vybraných jídel připravených našimi kuchaři. Můžete zde ochutnat jak pokrmy ryze tradiční, tak ty připravené z exotických surovin. Mezi specifikum restaurace Plevel patří příprava jídel z planých rostlin, které nám v danou roční dobu nabízí sama příroda a jejichž dřívější popularita v našich končinách byla zapomenuta s příchodem moderní civilizace. Mají tu rádi pestrost života a proto tu nenajdete neměnné menu po celý rok. Každý den mají v jídelní lístku své místo tradiční stálice, které však vždy doplňují nové, mnohdy dosud neprezentované pokrmy. Kdykoliv tak můžete ochutnat něco nového a objevit tak třeba další svou oblíbenou dobrotu. Vždy v nabídce také dezerty - lívance, raw dorty i koláčky a další. Velký výběr bezlepkových pokrmů. Přijďte ochutnat jedinečné menu, poznat chuť dávno zapomenutých darů přírody nebo jen tak posedět v klidném prostředí.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 2
jídlo 3
Chtěli jsme s přítelkyní vyzkoušet vítěze ankety Veganská restaurace roku a měli jsme tedy vysoká očekávání i díky recenzím, ale byli jsme celkem zklamaní. Prostředí nás nijak nezaujalo, obsluha nebyla ochotná. S jídlem jsem já byl sice spokojen, ale přítelkyně už méně; navíc nás v jídelním lístku neupoutalo skoro nic, co bychom ještě chtěli ochutnat. Na další návštěvu se tedy prozatím nechystáme.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO