Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Bistro Plavecká polévka

Bistro Plavecká Polévka nabízí každý den širokou škálu výtečných pokrmů. Zejména vyniká několika druhy polívek, které obměňuje každý den. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Menší bistro s denníma meníčkama s výběrem ze 4 polévek a dvou hlavních jídel. Větší polévka s čerstvým chlebem a množstvím dle libosti zasytí na celé odpledne:) Škoda, že maji jen 4 stolečky, během doby oběda člověk musí i někdy pár minut čekat, aby si mohl sednout. Mimo to nabízí velmi dobře vypadající domácí focaccie, quiche a bábovku. Na rychlý, levný oběd - ideální :) Doporučuji!
Bistro Plavecká polévka
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Návštěva Bistra Plavecká polévka byla naprosto exkluzivní. Jídlo bylo opravdu chutné a pivo taktéž. Velmi milá a pozorná obsluha. Všichni jsme byli více než spokojení. Doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tohle bistro nikdy nezklame jak příjemnou obsluhou, tak opravdu vynikajícím a čerstvým jídlem. Třešničkou na dortu je pak pestrý výběr dezertů. Proto mohu všem doporučit.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO