Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Platina

Platina je elegantní zážitková restaurace pár kroků od Karlova mostu proslulá svou podmanivou romantickou atmosférou a výbornou českou kuchyní v moderním pojetí. „Naše svíčková je jedna z nejlepších v Praze,“ říkají o sobě.

Restaurace Platina sídlí v historickém domě z 15. století, který původně sloužil jako zájezdní hostinec. Pyšní se působivým interiérem s klenutými stropy a renesančními freskami. Posedět tu můžete i na příjemné venkovní zahrádce se secesní fontánou.

Šéfkuchař Jakub Vomáčka pečlivě dbá na čerstvost a kvalitu surovin a při vaření šikovně kombinuje tradici s invencí. Vedle české kuchyně v Platině servírují také pestrý výběr oblíbených mezinárodních specialit.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Valentýnské menu v této restauraci přispělo, že jsme si s partnerkou tento letošní svátek mimořádně užili! Výborně poskládané pětichodové menu doplněné vhodně zvolenými moravskými víny, milý, vtipný personál a příjemná živá kytarová hudba byly důležitými esencemi takového zážitku.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO