Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 337x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Planet Sushi

Přehled hodnocení
91% celkově
90% personál
87% prostředí
91% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 207x
4 103x
3 17x
2 9x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsem vybrali na rodinnou oslavu narozenin. Rodiče chtěli vyzkoušet sushi a nakonec jsme vybrali tuto restauraci. A rozhodně to byl dobrý výběr. Určitě mohu doporučit návštěvu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná restaurace s hezkým prostředím. Obsluha je vesměs milá. Žádnou výtku nemám k jídlu. Asi nejlepší sushi, jaké jsem v Praze jedla. Určitě mohu doporučit navštěvu.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Overall the restaurant is good. They have a wide selection of japanese food. The waiters are very careful and friendly. Soups we tasted were very delicious (5 rate), sushi set is better than average (4 rate). Overall I'll recommend to include Planet Sushi into the list to visit in Prague.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprosto výjimečné sushi. Velký výběr, příjemné prostředí a obsluha.
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Nové menu? Ok. Vyšší ceny? Ok. Ale v tom případě bych je chtěl na něčem vidět. Nové Dim Sum za 55 za kus? Klidně bych si tipnul, že to ani nebylo těsto na Dim Sum nebo bylo v pařáčku hodně přes čáru. Vepřové Dim Sum nešlo do těsta syrové. Smažená rolka - spousta rýže, vaječnou omeletu a krevetu jsem skoro nenašel. Kvalita ryb naprosto v pořádku, ale personál (včetně kuchyně) se od běžného standardu hodně zhoršil.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci navštěvujeme pravidelně, v Praze rozhodně jedno z nejlepších sushi (ne-li vůbec nejlepší). Cenově se připravte, že pokud si ve dvou chcete pochutnat na více druzích, dát si k tomu třeba pivo (Stella nebo Staropramen), tak tam kolem 1000 Kč necháte. Jídlo je ale fantastické, stejně tak jako obsluha a já jako odpůrce ryb jsem se zde zamiloval do sushi :-) Vřele doporučuji!
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Personál byl ochotný,prostory vcelku malé,myslím,že by mohly být více stylově vybavené,ale jídlo slušné a za přiměřenou cenu
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající sushi i ostatní pokrmy. Restaurace je tedy dražší, ale odměnou je vše čerstvé a výborné. Měli jsme polévky, sushi, desert a vše vřele doporučuji. Restauraci určitě zase navštívíme

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO