Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie Viva

Pizzerie VIVA nabízí příjemné posezení v upraveném prostředí s útulnou atmosférou. Kapacita restaurace je 50 pohodlných míst jak pro rodiny s dětmi, tak i pro jednotlivce. V teplých letních dnech můžete využít k posezení prostory zahrádky s kapacitou 30-ti míst. Rádi pro Vás připraví různé rodinné oslavy a posezení, pro firmy nabízí uspořádání firemních setkání a večírků. Na základě Vašich požadavků Vám připraví oblíbená jídla všeho druhu, firemní občerstvení, svatební hostiny, promoce a třeba i sváteční oběd nebo večeři. Z jídelního lístku si můžete vybrat různé druhy pizz, těstovin, mas a salátů. Jídla, která zde připravují jsou vždy vyrobena z čerstvých surovin, na pizzu i pastu používají pravé italské suroviny. V nabídce naleznete také bílá a červená vína z rodinného vinařství z Jižní Moravy. Prostředí restaurace je nekuřácké, kouření je povoleno v letní zahrádce, kde bude za chladného počasí k dispozici kuřácký koutek.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pěkná restaurace na Minské ulici, teď je ulice uzavřena, tak asi mají méně hostů. Výběr meníček je velký. Itálie, bez malé jídla, takže si vybere každý, doporučuji.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Celkově    
personál 2
prostředí 2
jídlo 2
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO