Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Pizzerie U Žíznivého mnicha

Pizzerie U Žíznivého mnicha byla otevřena v Hrochově Týnci roku 2005 v krásném romantickém zákoutí kostela Sv. Martina. Dům, ve kterém pizzerii provozujeme, má dlouhou historii. Byl totiž postaven již v roce 1809 a je velmi důležitou chráněnou architektonickou památkou. Dům leží na kopečku těsně pod kostelem a je ho možno vidět ze silnice po levé straně ze směru Chrudim. Pizzerie se nachází ve sklípku s klenutými stropy a jeho kapacita činí cca 40 míst. Do sklípku se přichází skrze dvorek s letní i zimní zahrádkou. Návštěvníci, kteří vstoupí do pizzerie poprvé, jsou velmi příjemně překvapeni historickým a vkusným prostředím. Často slýcháváme věty: "Tady je to jako v pohádce,,. I ohlasy na pizzu jsou velmi pozitivní, mnozí tvrdí: "tak dobrou pizzu jsem ještě nejedl" a proto se k nám sjíždí milovníci pizzy z širokého okolí. Prostě sláva naší pizzerie se šíří i za hranice okresu! Tak nezapomeňte navštívit Hrochův Týnec a ochutnat pizzu, o které milovníci pizzy tolik básní. A pokud se vám někdy nechce, můžeme Vám pizzu dovézt až do domu.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO