Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 37x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie U Tučňáků

V designovém prostředí restaurace najdete výbornou pizzu, skvělé tradiční české jídlo i mezinárodní kuchyni. Prostory restaurace jsou vhodné pro uspořádání velkolepé akce až pro 200 lidí, nebo na příjemné posezení s přáteli v jednom ze stylových zákoutí.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je vcelku příjemná s velkým počtem míst. Oceňuji různá zákoutí, kde jsme seděli celá banda v podtstae nerušeni od okolí. Personál trochu pomalejší ač byla restaurace obsažená sotva ze třetiny. Měli jsme burger i pizzu, oboje průměrné.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
I druhá návštěva se povedla. Jídlo moc fajn, zajímavý výběr, ale také můžete vybrat pizzu. Povedené denní menu, často i s ideální porcí dezertu na závěr. Příjemné ceny. Hoegaarden.
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Prostředí moc pěkné, nekuřácké, jídlo dobré až na drceného tuňáka z konzervy na pizze Sám Marco, pivo Staropramen nic moc ale to je věc osobní preference, obsluha odměřená
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO