Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Pizzerie U Martina

Srdečně Vás vítáme v naší rodinné restauraci a pizzerii U Martina, která se nachází v obci Řeka na Severu Moravy. Ze srdce Vás zveme k příjemnému posezení ve stylovém interiéru u pravé italské pece, ve které oheň poprvé vzplanul již roku 2004, kdy byla naše restaurace otevřena. Můžete u nás ochutnat nejen pizzu připravovanou tradičním italským způsobem, ale také speciality domácí i zahraniční kuchyně. Restaurace Vám nabízí vnitřní kapacitu 35 míst a na venkovní zastřešené terase se pohodlně usadí dalších 50 hostů. Pořádáme taktéž tématicky založené akce, jako například Svatomartinská husa, pečená kolena o víkendových akcích a spoustu dalších. Sledujte naše novinky- akce, kde se o všech plánovaných vyjímečných příležitostech a akcích dozvíte jako první. Těšíme se na setkání s Vámi a přejeme příjemné posezení a hlavně Dobrou chuť.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO