Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 9x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie U Dušičků

Přehled hodnocení
88% celkově
86% personál
83% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 5x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Pizzy byly výborné a na ingrediencích se rozhodně nešetřilo. Při čekání na jídlo jsme dostali i couvert nachos se salsou, což potěšilo. Byly jsme tam odpoledne, kdy moc hostů ještě nebylo. Číšník na náš vkus až moc často odnášel prázdné nádobí až se trefil do chvíle, kdy jsme teprv dojídali poslední sousto a talíř už se nesl pryč. To je jediné, co bychom vytkli. Jinak jsme byli spokojeni :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Dnesni veceri jsme si zarezervovali u Dusicku a byl to spravny vyber, bylo to tim, ze jsme meli chut na pizzu. Pizza byla vyborna, personal ochotny, doporucujeme navstevu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Fajn oběd po vysvědčení
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná restaurace... seděli jsme v nekuřácké části ve sklepě. Pizza vynikající, pozorný a milý číšník. Odcházeli jsme spokojeni. Určitě můžu doporučit k návštěvě.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Naše první návštěva tohoto podniku. Nekuřácký sklípek je fajn, na první pohled sice poněkud tmavý, po čase se člověk rozkouká :-) Pizza trochu netradiční, ale chuťově dobrá.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do restaurace jsme si rezervovali dvě místa, ale nakonec nás přišlo pět. Obsluha nám vyšla vstříc a vešli jsme se všichni. Číšník nás upozornil, že na jídlo budeme čekat 30-40 minut, což nám nevadilo. Čekali jsme však 80 minut, to už trochu ano. Nutno však říct, že do té doby se o nás číšík dobře staral, každou chvilku odnášel sklo/přinášel nápoje, ačkoli jsme seděli v nekuřáckém sklepě. Prostory restaurace jsou dost stísněné, na větší sešlost to asi není. Všichni jsme měli pizzu, těsto bylo trochu silnější, než jsme zvyklí, ale pochutnali jsme si.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Pizza nám chutnala, surovin na ní bylo dost a nemám sebemenší výhrady. Obsluha rovněž v pořádku. Výtku bych měl k prostředí. Nechtěl jsem nechtěl s rodinou sedět v zakouřené restauraci a tak jsem šel do nekuřácké části, která je ve sklepních prostorách. Zde bylo dost chladno a všem třem nám bylo zima. Dále je zde minimální osvětlení, takže si připadáte jak v kobce a pokud si chcete přečíst jídelní lístek, musíte s ním zajít na chodbu před salónkem. Takže celkově - jídlo a obsluha OK, prostředí špatné.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO