Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 15x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie U Dušičků

V Pizzerii U Dušičků lze posedět buď v kuřáckém prostoru, nebo o patro níže v nově zrekonstruovaném nekuřáckém sklípku, který mohou zákazníci využít i k různým akcím (oslavy, srazy aj.) V letním období je možno posedět na venkovní terase s kapacitou 40 míst a výhledem na malebné historické náměstí. Nabídka kuchyně je soustředěna pouze na pizzy, těstoviny a saláty, a to vše pod buď jen českými názvy nebo alternativami. 

Recenze restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Průměr téměř ve všem, pizza chutí nezajímavá, obsluha vlažná, horní část kuřácká a vypadá velmi hole, v dolní nekuřácké části je zase cítit "sklep" respektive vlhokst. Ale ten sklep je obrovský a určitě má za sebou bohatou historii.....Restaurace mne však neoslovila.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Zašli jsme k Dušičkům na pizzu. Dnes byla dole ve sklepě oslava a obsluha trošku nestíhala... na pizzu a na objednávku kávy jsme trošku dlouho čekali... Jinak pizza ale dobrá. Určitě mohu doporučit navštívit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moc příjemné prostředí nekuřácké části restaurace, která se nachází ve sklepě. Pizza byla vynikající, moc jsme si pochutnali, personál ochotný a příjemný. Restauraci mohu jedině doporučit, všechno bylo super. Díky
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO