Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 11x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie U Dušičků

V Pizzerii U Dušičků lze posedět buď v kuřáckém prostoru, nebo o patro níže v nově zrekonstruovaném nekuřáckém sklípku, který mohou zákazníci využít i k různým akcím (oslavy, srazy aj.) V letním období je možno posedět na venkovní terase s kapacitou 40 míst a výhledem na malebné historické náměstí. Nabídka kuchyně je soustředěna pouze na pizzy, těstoviny a saláty, a to vše pod buď jen českými názvy nebo alternativami. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Pizzerie U Dusicku je jiz po dlouha leta ynamy podnik v samem centru Pardubic. Prijemne posezeni v restauraci a krasny vyhled na Pernstynske namesti. Jidlo vyborne, vytkla bych jen absenci couvertu, ktery byl v jidelnim listku uveden.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Pizzerie u Dušičků je velice příjemná restaurace ve stínu Zelné brány, dominanty Pardubic. V této restauraci na Vás dýchne středověká atmosféra města pánů z Pernštejna. Snadno si představíte Viléma z Pernštejna, jak zde s radostí pojídá Pizzu.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi milá obsluha v příjemném prostředí.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO