Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Pizzerie U Bódi

Pizzerie U Bódi nabízí výběr z italského menu a pizzu, alkoholické či nealkoholické nápoje a příjemné posezení. Pizzerie zajišťuje i rozvoz pizzy.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pizza byla trochu mastnější, ale velmi dobrá, obsluha byla milá, točená Kofola v zimě nás taky potěšila. Prostředí bylo trochu potemnělé, ale brzy jsme si na to zvykli a dál už to nevnímali.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Pizzerie U Bódi byla příjemnou zastávkou při návštěvě Kaplice. Prostředí restaurace je hezké, pizza dobrá. Personál působil trošku zmateným dojmem, ale zřejmě to bylo z důvodu velkého počtu hostů.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pizzerii u Bódi jsme navštívili na základě doporučení našich přátel, kteří tento podnik považují za jeden z nejlepších v Kaplici. Po výborném obědě s jejich názorem souhlasíme a doporučujeme.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO