Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Pizzerie Toscana

Pizzerie disponuje venkovní terasou, která má kapacitu celkem 30 míst a ve dvoře je pak možnost v letních měsících uspokojit až 100 návštěvníků, cyklistů či podobné větší skupiny turistů nebo zájezdů. Kapacita uvnitř pizzerie je 27 míst a v součastné době se rozšiřuje o dalších 15 míst, takže již v brzké době pojme celkem 42 zákazníků. Dvůr i pizzerii je možno využít rovněž k různým oslavám jako jsou např. svatby, narozeniny, promoce, firemní akce apod. Pizzerie se stala velmi vyhledávaným místem pro cyklisty a to předevšim v letních měsících. Ti zde nachází kompletní servis jak pro sebe tak pro svá jízdní kola. Od roku 2010 se stala pizzerie Toscana součástí nadace partnerství a získala certifikát CYKLISTÉ VÍTÁNI.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO