Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Pizzerie Tosca

Přehled hodnocení
83% celkově
83% personál
83% prostředí
83% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 1x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
jako vždy restaurace měla super jídlo a obsluhu. Jen se to trošku zkomplikovalo nekvalitním sněhem. Tak snad zase někdy bude příjemný prašánek.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Milá a klidná obsluha, která vám přinese lahůdky řecké a italské kuchyně. Určitě si nezapomeňte dát některý z výborných předkrmů a neodcházejte bez šálku kávy nebo čaje.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Při návštěvě této restaurace jsme byli naprosto spokojeni, výběru jídel italské a řecké kuchyně jsme nemohli odolat. Obsluha na výbornou, pěkné prostředí a velká terasa. Doporučujeme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
S restaurací jsme byli maximálně spokojeni. Výběr italských a řeckých specialit. Jídlo, prostředí i personál na jedničku. Všem můžeme doporučit. Rádi se sem vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do této restaurace chodíme už několik let a pokaždé maximální spokojenost . Nejvíce ocenujeme to ,že celá restaurace je nekuřácká . Většinou sportujeme a pak večer do hospůdky na dobrou mnamku.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO