Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 19x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Pizzerie Tomáto

Přehled hodnocení
87% celkově
88% personál
78% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 7x
4 8x
3 4x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Ok
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Opět jsme si moc pochutnali na výborné pizze a navíc i na úžasném čokoládovém dezertu, příjemný a ochotný obsluhující. Nekuřácká restaurace = velké PLUS. Takže se těšíme zase na příště... :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Mila obsluha, vynikajici pizza i testoviny. Priste bych jeste uvitala vetsi cistotu v restauraci.
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Obyčejná pizzerie,která překvapí leda tak malými prostory. Kdyby však bylo plne obsazeno,obsluha by to nedala. Byly obsazené tři stoly a uz tak jsme na pizzu čekali skoro hodinu. Pizza dobra (hlavne těsto,to se povedlo),ale ochutnala jsem uz spoustu chutove vyladenejsich.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
výborné těstoviny, velice chutná pizza. chlapci se snažili seč mohli, ale celkový dojem kazila servírka, která-mírně řečeno-nestíhala až přehlížela. při podniku s obsazením 24 z 26 židlí, buď úmyslně, nebo vlivem mně neznámého důvodu, opomíjela snahy o objednávky některých hostů na pití i jídlo (náš stůl 3 ze sedmi lidí...přičemž při objednávce více jak dvou věcí jakoby nechtěla třetí a další slyšet nebo si je pamatovat-jen můj dojem, který ovšem opakovaně potvrdila, vedlejší stůl jsem zaslechl paní, jak se ptala-ujišťovala, zda postřehla, že už nic dalšího nechtějí, naopak, že žádala o možnost zaplatit). v podniku jsme byli na doporučení známé, která také přišla (a objednávala si u chlapců za barem a u pece...kuchařů), další návštěvu si však asi i rozmyslím-odpustím <díky zážitku s paní/slečnou servírkou, jejím postojem či jistou dávkou neprofesionality-souzeno i pohledem spolusedícího neprofesionála-kolegy z branže, jenž chtěl z profideformace pomoci sklidit sklo z placu když nestíhala po odejití všech ostatních, zůstaje už jen náš stůl> společně s další osobou od našeho stolu jsme se shodli že další návštěvu opravdu raději ke konkurenci o 12 km vzdálenější. opravdu doufám, že jen neměla den, nebo byla unavená po víkendu, nebo jinak přetažená, třeba z důvodu nepřetržité služby v servisu, protože je důvodem mého negativního hodnocení na pohled i krmi jinak dobrého podniku.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO