Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Pizzerie Sluneční

Přehled hodnocení
100% celkově
100% personál
100% prostředí
100% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět nemůžeme nic než doporučit všemi deseti. Tentokrát jsme oba zvolili pizzu, manžel svou oblíbenou jako vždy a já zkusila paprikovou. Byla vynikající a stane se jednou z mých nejoblíbenějších. :) Obsluha tradičně velmi milá a příjemná. :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vždy velmi milá a ochotná obsluha, vynikající pokrmy, na kterých si rádi pochutnáváme, příjemné prostředí, kde si odpočineme a ceny více než přijatelné. :-) Těšíme se na další návštěvu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vždy jsme se zde dobře najedli. Už byla otevřená zahrádka, takže jsme si užívali krásného jarního večera venku, pizzu jsme si tentokrát dali paprikovou a salámovou s rajčaty. K tomu pivo a horký javorový nápoj, který ke konci, kdy už se dělalo chladněji, příjemně zahřál.
Pizzerie Sluneční Pizzerie Sluneční
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vždy je zde velmi milá obsluha, skvěle se navečeříme a vyhoví našim přáním. Moc se nám líbí prostředí, které je příjemné s přátelskou až domácí atmosférou. Jídlo nás ještě nikdy nezklamalo, rádi se sem pravidelně vracíme.
Pizzerie Sluneční

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO