Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Pizzerie Sluneční

Pizzerie Sluneční nabízí v velký výběr pizzi až 28 drahů. Také si zde můžete dát saláty, těstoviny, kuřecí, vepřové a rybí minutky. Nabízí dále dobroty pro malé i velké poháry, dezerty a studené nápoje. Pizzerie také nabízí pivo, víno, aperitivy a lihoviny. Dále si můžete vybrat s několika druhů kávy, horkého ovoce atd.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět nemůžeme nic než doporučit všemi deseti. Tentokrát jsme oba zvolili pizzu, manžel svou oblíbenou jako vždy a já zkusila paprikovou. Byla vynikající a stane se jednou z mých nejoblíbenějších. :) Obsluha tradičně velmi milá a příjemná. :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vždy velmi milá a ochotná obsluha, vynikající pokrmy, na kterých si rádi pochutnáváme, příjemné prostředí, kde si odpočineme a ceny více než přijatelné. :-) Těšíme se na další návštěvu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vždy jsme se zde dobře najedli. Už byla otevřená zahrádka, takže jsme si užívali krásného jarního večera venku, pizzu jsme si tentokrát dali paprikovou a salámovou s rajčaty. K tomu pivo a horký javorový nápoj, který ke konci, kdy už se dělalo chladněji, příjemně zahřál.
Pizzerie Sluneční Pizzerie Sluneční
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO