Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 100 % hodnoceno 7x 100 0

Pizzerie Sluneční

Pizzerie Sluneční nabízí v velký výběr pizzi až 28 drahů. Také si zde můžete dát saláty, těstoviny, kuřecí, vepřové a rybí minutky. Nabízí dále dobroty pro malé i velké poháry, dezerty a studené nápoje. Pizzerie také nabízí pivo, víno, aperitivy a lihoviny. Dále si můžete vybrat s několika druhů kávy, horkého ovoce atd.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné posezení v malé útulné pizzerii. Personál příjemný a ochotný. Na pizzu se dlouho nečekalo, bohatá na ingredience a za cenu plný žaludek. Vřele doporučuji všem.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Všechny pizzy, které jsme si objednaly byly vynikající, velmi bohaté na přísady, moc jsme si pochutnali. Pizzy jsou velké, část jsme si museli nechat zabalit s sebou. Obsluha byla velmi milá a přátelská. Restauraci mohu jedině doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět nemůžeme nic než doporučit všemi deseti. Tentokrát jsme oba zvolili pizzu, manžel svou oblíbenou jako vždy a já zkusila paprikovou. Byla vynikající a stane se jednou z mých nejoblíbenějších. :) Obsluha tradičně velmi milá a příjemná. :)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO