Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 534x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Pizzerie San Marino

Pizzerie San Marino sídlí v centru Plzně jen pár kroků od historického centra. V příjemném přátelském prostředí si tu vychutnáte pestrý výběr pizz, masové a rybí speciality, těstoviny, rizota, saláty a nejrůznější dezerty. Nají se tu i vegetariáni. Zajímavou podívanou představuje terárium s leguány. V letních měsících můžete posedět i na příjemné zahrádce.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V pizerii San Marino jsme si vybrali pikantní lasagne, které byly výborné, moc jsme si s kamarádkou pochutnaly. Obsluha milá, prostředí příjemné, určitě se sem rády vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Určitě i nedělní oběd stojí za to! Báječná rybička, výborná kotletka a lahodné vínečko a dobré pivo, co víc si přát! Určitě všem doporučujeme a brzičko opět zavítáme.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Vcelku přijemně zařízený interiér, sezení ve sklepě je nekuřácké. Bylo plno a obsluha se sice snažila, ale nestíhala, přinést hlavní jídlo a po pěti minutách přílohu .... Jídlo dobré.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO