Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie - Ristorante Violete Bobkova ulice

Restaurace Violete se nachází v lokalitě Praha 9. Naleznete zde široký výběr italských pokrmů. Veškeré pokrmy jsou připravované z kvalitních a čerstvých surovin podle originální receptury. Ideální pro posezení s přáteli či pro soukromé oslavy.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Nám se v restauraci líbilo, byla zde velice ochotná obsluha, čisté prostředí, dobrá pizza, když bude příležitost, rádi zase přijdeme, škoda jen nedobré nabídky piv, ale v pizzeriích to tak bývá.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
jediné co by snad šlo vytknout, je poměrně malý prostor pro nekuřáky. Jinak bylo vše perfektní, jídlo výborné a obsluha extrémně rychlá. Určitě se sem ještě někdy vrátíme.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Obsluha je zde velmi příjemná. Ceny odpovídají kvalitě. Velmi dobré polévky (několik jsem jich zde již ochutnala). Denní nabídka není úplně kvalitní, tj. těstoviny převařené, méně zeleniny apod. Ale určitě bych restauraci znovu navštívila. Doporučila bych zvětšit nekuřácnou část a ještě lépe ji odvětrat (v zimním období především). Celkově příjemná restaurace.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO