Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

7 fotek

Restaurace nabízí rozvoz jídla

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Pizzerie Riegrovka

Vlastní rozvoz:https://www.pizzerieriegrovka.cz/

Pizzerie Riegrovka - místo, které ovládne všechny Vaše smysly!
 Přijďte posedět a ochutnat jejich speciality - černé a bezlepkové pizzy, čerstvé těstoviny, domácí ovocné limonády a kvalitní italská vína. Vaří mezinárodní kuchyni a kladou důraz na kvalitní a čerstvé české a zahraniční suroviny. Všechny pokrmy jsou u nich připravovány s nadšením a zdánlivě obyčejné suroviny proměňují k nepoznání. Každý čtvrtek a pátek si u nich pochutnáte na čerstvých rybách, které pro Vás pečlivě vybírají u spolehlivých dodavatelů. Ve vinotéce je pro Vás připravena široká paleta domácích i světových vín, kde si vybere opravdu každý. Restaurace Ve vilách je ideálním místem k firemním jednáním nejen uvnitř restaurace, ale vzhledem ke komornímu prostředí a členění umožňuje pracovní jednání i jejich zahrada. Pořádají nejen firemní a vánoční večírky, ale také rodinné oslavy, promoce a tématické degustační večeře.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno