Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 9x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie U Riegrů

Pizzerie U Riegrů je moderní restaurací italského stylu s báječnou kuchyní. Nabídka restaurace obsahuje pizzu, steaky na lávovém grilu, domácí těstoviny. Restaurace má 70 míst ve dvou oddělených místnostech. Restaurace nabízí ve všední dny polední menu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pizzerii navštěvujeme s manželem celkem pravidelně. Pizza nemá konkurenci, je vynikající, lepší jsme zatim nikde nejedli. Navíc je tak obrovská, že nám stačí jedna a jsme plní.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace, milá obsluha, jídla jsou vynikající a krásně naservírovaná, tak jak to má být. Jediný mínus je, že na jídlo i pití se čeká poměrně dost dlouho a nebylo to poprvé, co jsme čekali. Jinak vše TOP. Rozhodně doporučuji i když si na vytoužené jídlo trošičku počkáte.
Celkově   
personál 4
prostředí 1
jídlo 4
Bohužel jsme dlouhou čekali na jídlo, což by asi tolik nevadilo,ale večeři nám znepříjemňovala parta cca 12 ti mladých lidí s dětmi čele pí Vítové, kteří si neuměli děti ukočírovat a spíše se restaurace proměnila ve sportovní hřiště. Jinak jídlo bylo chutné a velké porce, ale právě kvůli neklidnému prostředí už restauraci nenavštívím .. Také jídelní lístek na listu papíru v igelitu nedělal moc dobrý dojem.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO