Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 19x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Pizzerie Restaurant U Chalupy

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice příjemná restaurace. Skvělá rajčatová polévka. Pizza z pece na dřevo byla výborná, plná kvalitních surovin. Těstoviny i krémové rizoto taktéž. Určitě se vrátíme. Doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V této restauraci jsme byli již potřetí a opět jsme byli moc spokojeni. Minule mi moc chutnaly zapečené brambory z pece, tak jsem si je dala znovu, tentokráte ale jiné s italským salámem, sušenými rajčaty a smetanou. Byla to bomba. Prostředí je moc fajn. Obsluha také. Akorát je m podruhé ty brambory dostala později než mi společníci. Asi 5 minut už jedli svou pizzu.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Jídlo bylo dobré ale pizza Byla trochu připalena ale jinak byla moc dobrá ,
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pizzerie Restaurant U Chalupy
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pizzerie Restaurant U Chalupy Pizzerie Restaurant U Chalupy
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Útulné domácí prostředí, o sobotách navíc s živým klavírním doprovodem. Obsluha milá, vstřícná, usměvavá a uvolněná. Jejich nekomplikovaný bezprostřední přístup k zákazníkům souzní s vysloveně pohodovou atmosférou, kterou zde nasávám od prvních okamžiků. K pití mám bílé italské víno Storie di Vite Chardonnay ročník 2014 z dílny La-Vis a perlivou minerální vodu Mattoni. Předkrm zajišťuje hovězí carpaccio s rukolou a hoblinkami sýru Gran Padano. K tomu je opečený domácí chléb a přiznávám, že ten se mi jeví jako nejslabší položka předloženého pokrmu. Je totiž opečený až moc a je hořký. Zbytek je ovšem dokonalý. Vše je na svém místě a krásně dochucené. Jako druhé jídlo v pořadí volím pizzu Con Pancetta e Fungi Porcini, jejíž ingredience tvoří smetana, mozzarella, italská slanina Pancetta, hříbky a plísňová Gorgonzola. Korpus je pěkně do zlatova a není zespodu spálený. Kombinace ingrediencí na první pohled působí ohromujícím dojmem, ale výsledek už tak jednoznačný není. Zřejmě díky malému podílu pancetty, vše přebijí sýry. Hříbky a smetana jsou v pozadí jen tušené, celek proto působí až příliš homogenně. Pizza určitě není špatná, ale není ani ničím výjimečná. Jako dezert si na doporučení dávám šlehaný krém z mascarpone s čerstvým ovocem. A že se opravdu povedl, culím se při jeho konzumaci jako malé dítě. Je až mazlivě jemný a ovoce snad bylo trháno teprve před chvilkou. Tohle je doslova zážitek. Espresso z brněnské pražírny Pavin Caffé je výborné a protože zde nemají žádný rum, jako digestiv na závěr si objednávám panáka whisky Jack Daniel´s. Jak mám tuto americkou whisky rád, tentokrát ji nepřicházím na chuť. Možná je to tou příjemně rozvolněnou atmosférou, kolébající se na romantických tónech klavíru, nebo něčím jiným, nevím… Každopádně i tak jsem si návštěvu U Chalupy užil na maximum a mohu jen doporučit.
Pizzerie Restaurant U Chalupy Pizzerie Restaurant U Chalupy Pizzerie Restaurant U Chalupy Pizzerie Restaurant U Chalupy
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO