Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 71x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie & Restaurant Suzie´s

Přehled hodnocení
93% celkově
85% personál
92% prostředí
91% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 52x
4 17x
3 1x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkove prostředí působí příjemně. Personál je ochotný a rychlý.Co se jídla tyče, tak v99% spokojenost. V době poledního menu bývá velmi plno, ale dá se v klidu stihnou najíst do 30 min.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Отличное место как для свиданий так и для встреч с друзьями. Кухня просто великолепна. Обязательно попробуйте томатный суп! Если бюджет позволяет то могу посоветовать их стейки. Работают профессионалы как на кухне так и в зале.
Pizzerie & Restaurant Suzie´s
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Příjemná restaurace s italským duchem, velký výběr zajímavého jídla, čerstvé mořské plody. Ceny jsou trošku vyšší, ale za to porce velké. Nevýhodou je, že nelze platit kartou.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Jedna z restauraci kde se nikdy nemusite obavat vysledku. Velmi rozmanity vyber jidel pro kazdeho, jidla vyborne pripravena, pro nas testoviny a pizza. Snad jen to prostredi, pokud by byla restaurace plna, asi by bylo dost tesno.
Celkově  
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo velmi dobré a krásně nazdobené. Prostředí pěkné, ale bohužel stísňené. Návštěvu určitě doporučujeme, jen by bylo dobré v restauraci dořešit prostředí a bude to super.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo pro dospělého super, nemám co vytknout, akorát dětské by chtělo doladit. příliš kořeněný kuřecí plátek. Co bohužel ale bylo nejhorší byla obsluha. Slečna super příjemná, ale u číšníka jsme měli pocit, že ho návštěvou obtěžujeme. Sestra je v pokročilém stupni těhotenství, tedy se nemohla pořádně přisunout ke stolu a minimalne 3x ji tento pan opravdu hodně vrazil do židle a tvářil se, že ona zle sedí, což je velka škoda, kazilo to jinak dobrý zážitek, jídlo bylo opravdu vynikající. Plus chtělo by to ještě zapracovat na domácích limonádach..
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
This restaurant is really good. It's nice and cosy. There is a very warm atmosphere. Italian cousin is my favorit. Food is very tasty, portions are the biggest I ever seen. Service is also very good. Staff is very kind and polite and you don't have to wait for your order for a long time. And the best thing is that prices are the most reasonable in our town. So I really recommend to visit it.
Pizzerie & Restaurant Suzie´s Pizzerie & Restaurant Suzie´s Pizzerie & Restaurant Suzie´s Pizzerie & Restaurant Suzie´s Pizzerie & Restaurant Suzie´s
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Již druhá návštěva v tomto skvělém podniku. Tentokrát padla volba na lasagne, které byly opravdu výborné. Troufám si tvrdit, že lepší lasagne jsem v životě zatím nejedl. Prostředí příjemné, obsluha příjemná. Podnik, do kterého se člověk rád vrací.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO