Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 56x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie & Restaurant Suzie´s

Přehled hodnocení
93% celkově
85% personál
92% prostředí
92% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 42x
4 13x
3 0x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Prostředí v restauraci je sice malé, ale úžasné a velmi příjemné. Dýchá domácí atmosférou. Obsluha průměrná. Přišel mi mírně delší čekací termín na objednání něčeho k pití, ale nic extra hrozného. Jako předkrm jsem měl Mozzarella di Parma. Musím říct, že jako předkrm obrovské a vynikající! Salát velmi dobře dochucený, šunka s mozzarellou spolu chuťově skvěle ladily. Trochu mě zklamala bylinková bagetka. Bagetka byla tuhá a velmi těžká. K pití jsme měli domácí limonádu z floridského pomeranče a opět skvělá chuť. Hlavní jídlo přítelkyně byly gnocchi se špenátem a parmazánem. Po ochutnání můžu konstatovat, že jídlo bylo velmi dobře dochucené a chutě dobře vyvážené. Trochu navíc mi u každého jídla ovšem přišla přiložená mochyně, která dle mého názoru mírně narušuje koncepci talíře. Já si dal jako hlavní jídlo pizzu Peperoni con jalapeňos. Velmi pikantní a ostrá pizza, která splnila vše, co jsem od ní očekával. Taková má být pizza. Každá pizza s tomatovým základem a mozzarellou je pravá pizza. Po jídle proběhla zasloužená káva, chuťově dobrá, po objednání espressa bylo přineseno krásné espresso s vodou. Takže do této restaurace se opravdu rád vrátím a doporučuji.
Pizzerie & Restaurant Suzie´s Pizzerie & Restaurant Suzie´s Pizzerie & Restaurant Suzie´s Pizzerie & Restaurant Suzie´s Pizzerie & Restaurant Suzie´s Pizzerie & Restaurant Suzie´s Pizzerie & Restaurant Suzie´s Pizzerie & Restaurant Suzie´s Pizzerie & Restaurant Suzie´s Pizzerie & Restaurant Suzie´s Pizzerie & Restaurant Suzie´s Pizzerie & Restaurant Suzie´s
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice milé, přátelské prostření, krásná lokalita. Strávili jsme zde večer s přáteli, kteří mají dvě malé děti, a i těm se tady líbilo. Bohužel už neměli jídlo z dení nabídky, a tak místo pražmy byl kuřecí steak, také výborný.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Velmi pěkné nekuřácké prostředí, ochotný personál. Jídlo - pizzy výborné, saláty perfektní a čerstvé, kuřecí prsíčka v kokosovém mléce chutné, příloha nebyla moc zajímavá. Celkově podnik rádi doporučíme. V budoucnu bychom rádi platili i kartou:-)
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Příjemné domací prostředí, kde se člověk cítí velmi dobře. Postará se o Vás příjemná usměvavá obsluha, které by se dalo vytknout maximálně to, že si občas nevšimne, že má již člověk dopito. Jídlo je výborné, ať už se jedná o pizzu, těstoviny či salát. Lahodné rozlévané chardonnay.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vždy se do Suzie´s rádi vracíme, jídlo nikdy nezklame! K tomu milý pan číšník.. prostě super! :-)
Celkově    
personál 5
prostředí 5
jídlo 1
Reštaurácia je veľmi pekná a útulná, čo sa týka obsluhy veľmi príjemný a ústretový personál , bohužiaľ jedlo nás nemilo prekvapilo kedže morské plody boli pokazené a prišlo nám po nich zle (ponúkli nám potom kompenzáciu za to a ospravedlnenie) avšak zvyšok bol veľmi dobre uvarený tak dúfame že to bola len veľmi zlá náhoda
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Naprosto dokonalé provedení každého jídla, které člověk najde na talíři. Jídlo je vždycky chutné, personál velmi ochotný a vždy umí poradit. Rádi se sem opakovaně vracíme a vracet i nadále budeme.
Celkově
personál 3
prostředí 4
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO