Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 69x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie & Restaurant Suzie´s

Restaurace se nachází na ulici Údolní 4 téměř v samém centru Brna. V těsném okolí restaurace je možné parkovat a pokud pojedete MHD, je zastávka tramvaje a trolejbusu doslova pár kroků od pizzerie. V nabídce najdete tradiční italskou pizzu, na kterou jsou používány suroviny výhradně dovážené z Itálie. Přípravu pizzy a její recepturu zajišťuje pan Fabio Fantiny, pocházející z italskému Milána, který spolupracuje výhradně s touto restaurací. Dále nabízí paletu salátů z čerstvé zeleniny, ke kterým dávají košíky s čerstvě pečenou pan foccacia. Suzie’s restaurace není jen pizzerie. Proto zajděte do nekuřáckého prostředí třeba na výborné steaky. Jste srdečně vítáni!

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Jedna z restauraci kde se nikdy nemusite obavat vysledku. Velmi rozmanity vyber jidel pro kazdeho, jidla vyborne pripravena, pro nas testoviny a pizza. Snad jen to prostredi, pokud by byla restaurace plna, asi by bylo dost tesno.
Celkově  
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo velmi dobré a krásně nazdobené. Prostředí pěkné, ale bohužel stísňené. Návštěvu určitě doporučujeme, jen by bylo dobré v restauraci dořešit prostředí a bude to super.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo pro dospělého super, nemám co vytknout, akorát dětské by chtělo doladit. příliš kořeněný kuřecí plátek. Co bohužel ale bylo nejhorší byla obsluha. Slečna super příjemná, ale u číšníka jsme měli pocit, že ho návštěvou obtěžujeme. Sestra je v pokročilém stupni těhotenství, tedy se nemohla pořádně přisunout ke stolu a minimalne 3x ji tento pan opravdu hodně vrazil do židle a tvářil se, že ona zle sedí, což je velka škoda, kazilo to jinak dobrý zážitek, jídlo bylo opravdu vynikající. Plus chtělo by to ještě zapracovat na domácích limonádach..
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO