Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 76x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie & Restaurant Suzie´s

Restaurace se nachází na ulici Údolní 4 téměř v samém centru Brna. V těsném okolí restaurace je možné parkovat a pokud pojedete MHD, je zastávka tramvaje a trolejbusu doslova pár kroků od pizzerie. V nabídce najdete tradiční italskou pizzu, na kterou jsou používány suroviny výhradně dovážené z Itálie. Přípravu pizzy a její recepturu zajišťuje pan Fabio Fantiny, pocházející z italskému Milána, který spolupracuje výhradně s touto restaurací. Dále nabízí paletu salátů z čerstvé zeleniny, ke kterým dávají košíky s čerstvě pečenou pan foccacia. Suzie’s restaurace není jen pizzerie. Proto zajděte do nekuřáckého prostředí třeba na výborné steaky. Jste srdečně vítáni!

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice příijemný podnik nedaleko centra Brna, jediná malinké mínus bych vytkl tomu, že na nedělní oběd jsme měli velký problém, abychom měli měli místo, ale to spíše svědčí o kvalitě tohoto podniku, takže jinak samé superlativy.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Kvalitní suroviny. Žádné náhražky. Výborná polévka. Příjemné prostředí, útulná atmosféra. Nenápadný personál. Klidná restaurace. Moc doporucuju, určitě přijdeme zase.
Pizzerie & Restaurant Suzie´s
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO