Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 71x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie & Restaurant Suzie´s

Restaurace se nachází na ulici Údolní 4 téměř v samém centru Brna. V těsném okolí restaurace je možné parkovat a pokud pojedete MHD, je zastávka tramvaje a trolejbusu doslova pár kroků od pizzerie. V nabídce najdete tradiční italskou pizzu, na kterou jsou používány suroviny výhradně dovážené z Itálie. Přípravu pizzy a její recepturu zajišťuje pan Fabio Fantiny, pocházející z italskému Milána, který spolupracuje výhradně s touto restaurací. Dále nabízí paletu salátů z čerstvé zeleniny, ke kterým dávají košíky s čerstvě pečenou pan foccacia. Suzie’s restaurace není jen pizzerie. Proto zajděte do nekuřáckého prostředí třeba na výborné steaky. Jste srdečně vítáni!

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkove prostředí působí příjemně. Personál je ochotný a rychlý.Co se jídla tyče, tak v99% spokojenost. V době poledního menu bývá velmi plno, ale dá se v klidu stihnou najíst do 30 min.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Отличное место как для свиданий так и для встреч с друзьями. Кухня просто великолепна. Обязательно попробуйте томатный суп! Если бюджет позволяет то могу посоветовать их стейки. Работают профессионалы как на кухне так и в зале.
Pizzerie & Restaurant Suzie´s
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO