Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie Restaurant Plaudit

Přehled hodnocení
87% celkově
77% personál
71% prostředí
77% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 0x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Standardní jídlo za standardní ceny. Výborný hovězí vývar. Pivo točené na několik způsobů. Příjemná pozorná obsluha. Možnost platby hotově i kartou. V restauraci je také možné využít dětský koutek.
Celkově   
personál 1
prostředí 3
jídlo 4
Plaudit v Turnově jsem navštívila poprvé a musím hned na úvod přiznat, že jsem celkem zklamaná. Vzhledem k celkem nasazeným cenám průměrného jídla jsem měla pocit, že alespoň personál by mi měl věnovat větší pozornost. Po usazení jsme celkem 10 minut čekali na donesení jídelního lístku, uběhlo 15 minut od objednání pití, které donesli za další 10 minut a o objednání jídla nemluvě. Rozhodně se nejedná o chybu číšníků, kteří byli na celkem plnou restauraci pouze ve dvou, asi by stálo za zamyšlení navýšení počtu zaměstnanců, ubylo by pak nespokojených hostů. Mně to celé zkazilo dojem z restaurace.
Celkově
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Moc dobre jídlo a mila obsluha. Bohužel jsem si blbe sednul do kuřácké části a nikde sem si toho nevšiml az když v půlce jídla paní vedle zapálila doutník. Takže na to dat pozor! Jinak doporucuju od poslední návštěvy před rokem porad stejne dobre.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Výborně připravená pizza a velký výběr. Lituji, že jsme z daleka a nemůžeme ochutnat více jídel. Personál velice příjemný a rezervaci na poslední chvíli také bez problémů. Doporučil bych i ostatní cestovatelům a gurmánům.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Profesionalni obsluha na Turnov velmi dobry Jidlo taky nemelo chybičku. Velmi chutne a hezky naservirovane. Pizza celke zlepseni oproti stavu pred rokem!Doporucuji!!
Pizzerie Restaurant Plaudit Pizzerie Restaurant Plaudit Pizzerie Restaurant Plaudit
Recenze je užitečná (0)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělý přístup, příjemná obsluha a výborné jídlo. Zatím v Turnově určitě favorit.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO