Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 10x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie Restaurant Plaudit

Přehled hodnocení
86% celkově
79% personál
79% prostředí
83% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 7x
4 1x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Dnes jsem navštívil restauraci Plaudit v Turnově v době objedů. Ochutnal jsem jídlo z denní nabídky, které za danou cenu bylo velmi dobré. Personální velmi příjemný. Jediná chyba kterou bych výrazně vypíchanou je to, že u vwdlejsího stolu kouřil jiný zákazník a to mne tedy nepřijde v tuto dobu vhodné.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
nemají magi!!!!! ani podtácky pod půllitry, pro 6 lidí byl stůl malý.... jinak ok
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Friendly staff. Good pizzas and a wide choice. Divided in 3 different t parts of the restaurant (pizzeria, pivovar and restaurant)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dnes jsme s pritelem ochutnali domaci vyvar, steak z lososa a krkovicku. Jidlo bylo jako vzdy skvele, velice prijemna obsluha a prostredi :) Radi se sem vracime. Urcite doporucuji navstivit!
Pizzerie Restaurant Plaudit
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Standardní jídlo za standardní ceny. Výborný hovězí vývar. Pivo točené na několik způsobů. Příjemná pozorná obsluha. Možnost platby hotově i kartou. V restauraci je také možné využít dětský koutek.
Celkově   
personál 1
prostředí 3
jídlo 4
Plaudit v Turnově jsem navštívila poprvé a musím hned na úvod přiznat, že jsem celkem zklamaná. Vzhledem k celkem nasazeným cenám průměrného jídla jsem měla pocit, že alespoň personál by mi měl věnovat větší pozornost. Po usazení jsme celkem 10 minut čekali na donesení jídelního lístku, uběhlo 15 minut od objednání pití, které donesli za další 10 minut a o objednání jídla nemluvě. Rozhodně se nejedná o chybu číšníků, kteří byli na celkem plnou restauraci pouze ve dvou, asi by stálo za zamyšlení navýšení počtu zaměstnanců, ubylo by pak nespokojených hostů. Mně to celé zkazilo dojem z restaurace.
Celkově
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Moc dobre jídlo a mila obsluha. Bohužel jsem si blbe sednul do kuřácké části a nikde sem si toho nevšiml az když v půlce jídla paní vedle zapálila doutník. Takže na to dat pozor! Jinak doporucuju od poslední návštěvy před rokem porad stejne dobre.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Výborně připravená pizza a velký výběr. Lituji, že jsme z daleka a nemůžeme ochutnat více jídel. Personál velice příjemný a rezervaci na poslední chvíli také bez problémů. Doporučil bych i ostatní cestovatelům a gurmánům.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO