Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie Restaurant Plaudit

Restaurant Plaudit se nachází v srdci Českého ráje v Turnově v Bezručově ulici – směr z centra Turnova na Harrachov .Restaurace s nabídkou minutek i jídel hotové kuchyně, výběr alkoholických i nealkoholických nápojů a koktejlů. K dispozici je salonek a zahrádka. Kapacita restaurace je 120 míst. Nabízí denní menu, italskou pizzu i tankové pivo.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Standardní jídlo za standardní ceny. Výborný hovězí vývar. Pivo točené na několik způsobů. Příjemná pozorná obsluha. Možnost platby hotově i kartou. V restauraci je také možné využít dětský koutek.
Celkově   
personál 1
prostředí 3
jídlo 4
Plaudit v Turnově jsem navštívila poprvé a musím hned na úvod přiznat, že jsem celkem zklamaná. Vzhledem k celkem nasazeným cenám průměrného jídla jsem měla pocit, že alespoň personál by mi měl věnovat větší pozornost. Po usazení jsme celkem 10 minut čekali na donesení jídelního lístku, uběhlo 15 minut od objednání pití, které donesli za další 10 minut a o objednání jídla nemluvě. Rozhodně se nejedná o chybu číšníků, kteří byli na celkem plnou restauraci pouze ve dvou, asi by stálo za zamyšlení navýšení počtu zaměstnanců, ubylo by pak nespokojených hostů. Mně to celé zkazilo dojem z restaurace.
Celkově
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Moc dobre jídlo a mila obsluha. Bohužel jsem si blbe sednul do kuřácké části a nikde sem si toho nevšiml az když v půlce jídla paní vedle zapálila doutník. Takže na to dat pozor! Jinak doporucuju od poslední návštěvy před rokem porad stejne dobre.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO