Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Restaurace v ČR jsou až do odvolání pro veřejnost zavřené. My ale neházíme flintu do žita a pomáháme těm, kteří to nevzdali. Najdete u nás nejobsáhlejší katalog restaurací, kde pro vás stále vaří. Seznam průběžně aktualizujeme a budeme rádi, pokud nám pošlete své tipy na info@restu.cz.

6 fotek
Podnik dočasně nepřijímá rezervace z Restu

Dne 12. března byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do 11. dubna a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

Hodnocení Pizzerie Restaurant Plaudit Turnov

  • Celkem:
  • Jídlo: 1
  • Personál: 2
  • Prostředí: 4

Opravdu 'zazitek'. Doufám ze neopakovatelny... V restauraci dnes bylo pár hostů, číšník dorazil pro objednávku asi za 15 minut, za dalších 45min.jsem se došla zeptat, jestli jídlo už bude. Číšník se se mnou začal dohadovat, jak dlouho čekáme, prý 20 minut. Pak přiznal, že asi déle...no, hodinu. Dvě menší děti po ture už fakt měly hlad... Pak přinesl dvě jídla že tří, jedno bylo cizí. Po chvíli přinesl rizoto - rozmrazené!!! a ještě špatně..to jsem vrátila, když přinesl pseudopizzu synovi. Ta aspoň šla jíst. Byl to zážitek...dlouho jsem něco podobného neviděla...naštěstí už se teď skoro všude dají najít dobré restaurace. Tahle je ale hodně jinde.... Blanka Storkova

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 3
  • Prostředí: 4

Měla jsem objednaný stůl přes tuto aplikaci, již poněkolikáté. Přišlo mi potvrzení ještě hodinu před akci a když jsme s přáteli dorazili na místo, tak mi číšník řekl, že tam rezervaci nemáme, ať příště raději zavolám. Usadili nás do 1.patra, kde to bylo jako v úle a neslyšeli jsme vlastního slova. Obsluha v patře příjemná, ale vzhledem k tomu, že jsme přišli na pivo, tak jsme chtěli sedět dole, kde je lepší i akustika.

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba