Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Pizzerie Prishtina

Pizzerie byla založena roku 1999 panem Aljou Tahirem, pocházejícím z balkánského poloostrova. Už od počátku pizzerie byl kladen důraz na tradiční balkánskou kuchyni. V restauraci připravují minutky, pizzy, těstoviny, kebab, saláty, dezerty. V restauraci je povoleno kouřit. Pro nejmenší děti od 2 let věku je připravený letní dětský kout na zahradě o rozloze 350m2, kde je možnost hraní spousty dětských her. K dispozici jsou prolézačky, houpačky, skluzavky, dětský altánek, pískoviště a malé dětské hřiště. Pro větší děti od 6 let věku jsou pořádány různé dětské akce, například u příležitosti vysvědčení a začátkem prázdnin. Pro větší děti od 13 let věku jsou konány dětské discotéky, ale i živá muzika.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Byli jsme na prodlouženem vikendu ve Varnsdorfu a chtěli jsme si pochutnat. Byli jsme zde na večeři na pizzu. Mají asi 90 druhu pizz. Myslím ze kvalita je duležitéjší než kvantita. Naše pizzy byly plné nekvalitních surovin. Příprava pizzy byla rychlá. Prostředí obyčejné. Personálu chybí enthusiasmus.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO