Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie Pohoda

Provoz nekuřácké pizzerie s kapacitou 30 míst. Prostory lze využít pro pořádání společenských i firemních akcí. K dispozici je bezdrátové připojení k internetu a zahrádka. Zajišťují rozvoz jídel a pizz.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
obycejne restaurace, ale nabpeknym miste primo v centru. Pizzy delaji dobre jen těsto by mohlo byt lepsi. Rada sem chodim. Obsluha rychla a v lete je sezení i venku.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Když jsme přišli do restaurace, bylo skoro plno. Zprvu nás překvapilo trochu obyčejněji vypadající prostředí, přirovnal bych to k pouličním pizzeriím v prázdninových letoviscích v zahraničí, čili žádná nóbl restaurace. Překvapení ale přišlo už při otevření lístku, který nabízí 2 A4 narvané pizzami a to ve 3 velikostech. Pizza nebyla na okrajích spálená, jak tomu občas bývá, že se okraje úplně lámou a drolí. Těsto tenké a přitom řekl bych takové vláčnější, na tu tloušťku nebylo proschlé jako oplatka. Vše výborně ochuceno, personál příjemný, na nic jsme i při tolika lidech nemuseli čekat. Určitě se ještě vrátíme a doporučuji ostatním.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO