Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie Plzeň - Massimo

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Malá a příjemná restaurace se zajímavou nabídkou jídel, která jsou vkusně servírovaná. Nabídka domácích limonád. Příjemná obsluha a klidné prostředí. Nabízejí speciální "akce" v kombinaci. Doporučuji návštěvu.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi sympatická a pozorná obsluha. Vše šlo rychle, na jídlo ani pití, jsme nečekali déle než je třeba. Prostor je spíše menší, ale velmi příjemný. Moc jsme si pochutnali na lasagních a pizze.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Na obed urcite doporučuji. Obsluha byla moc mila, jidlo nam přišlo spise průměrnějsi, prostredi obyčejné, ale na obed proc ne? Klidne bychom se vrátili. Poměrně široký vyber.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 2
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná pizzerie s pěkným interiérem. Pizza má velmi dobré těsto. Obsluha příjemná, jídlo bylo rychle připravené, ceny jsou přijatelné, celková spokojenost.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Slušná pizzerie, výborné těstoviny, slušný výběr jídel na které dlouho nečekáte, příjemné prostředí, ochotný personál a příznivé ceny. Navštívili jsme několikrát a vždy spokojenost.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi dobrá pizzerie, výborné jídlo, slušný výběr na jídelním lístku, čisté a příjemné prostředí, vstřícný a stále se usmívající personál. Navíc příznivé ceny, takže není co vytknout.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO