Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

1 fotka
Na mapě

Informace Pizzerie Piccolo

Restaurace se nachází v centru města a celoročně oslovuje útulným prostředím. V nabídce najdete kromě 30ti druhů ručně dělané pizzy také saláty a těstoviny.

Milovníky dobrého espressa zaujme lahodná káva.V letním období možnost posezení na venkovní zahrádce. Možnost rezervací nejen na soukromé, ale i firemní akce.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  4

Veronika Vránová
Doporučuje restauraci
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Příjemná restaurace, dobré jídlo, jen jsme na něj museli poměrně dlouho čekat, přestože restaurace byla zaplněna sotva z poloviny. Obsluha průměrná. Ceny dobré.

Niky
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno