Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 10x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Pizzerie Patricie

Přehled hodnocení
78% celkově
73% personál
75% prostředí
78% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 7x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi dobrá italská restaurace, navštívili jsme s rodinou přítelkyně a všem velice chutnalo. Obsluha byla velice milá a všímavá. Jídlo bylo perfektní, proto všem doporučujeme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí je útulné. Obsluha velmi vstřícná, dokázali i poradit s výběrem dezertu. Rychlost obsluhy byla dobrý. Jídlo bych hodnotil 4 hvězdičky. Mohu doporučit.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Velmi příjemná restaurace, výborné jídlo, bohužel to ale nevyváží nepříjemný personál co nás obsluhoval. Nakonec jsme se nezdrželi dlouho a odešli jsme raději někam jinam
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Petricie restaurace je nejlepší místo, kde si můžete dát v okolí kvalitní pizzu. Výběr je široký, a nabídka je velmi originální. Doporučuji všem kdo půjdete okolo.
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Prostředí restaurace je na můj vkus zvláštní ale pro maminky s dětmi může být velkým přínosem opravdu velký dětský koutek ve kterém si mohou děti hrát přímo pod dohledem rodičů
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
V Pizzerii Patricia jsem byl prvně, a to na doporučení kolegů z práce. Co se týče jídla, nemám co vytknout. Bohužel jsem byl ve špičce, takže obsluha úplně nestíhala servírovat jídla. To je jediné minus, ale může se to stát úplně v každé restauraci.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vzhledem k tomu, že tuto pizzerii navštěvujeme minimálně jednou měsíčně, myslím, že to hovoří za vše. Kdyby nám zde nechutnalo, nebyla tu milá obsluha k tomu výborné jídlo, chodili bychom jinam.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pizzerie, který má velmi krásné prostředí, výborné jídlo, ochotný personál. Vše tady funguje na jedničku :) byly jsme zde na večeři a neskutečně jsme si pochutnaly.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do pizzerii Patricie chodíme s rodinou když chceme dobré jídlo a perfektní servis. Oboje vždy najdeme v této restauraci a oceňuji, že stále ve stejné kvalitě. Doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byl jsem zde již mnohokrát. Na pizze - za je tradičně velmi dobrá, tatarák to samé, ryba byla asi nejlepší co jsem zatím v Olomouci měl. Prostředí pěkně, nezakouřené. Za mě spokojenost.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO