Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Pizzerie Patricie

Restauraci Patricie si zamilujete. Uvítá vás zde klidná, příjemná atmosféra a vstřícný personál s profesionálním přístupem. V tomto poklidném prostředí bude i pracovní oběd vždy pohodovou záležitostí a večeře s rodinou či přáteli radostným zážitkem. Klimatizované prostory disponují dvěma bary, jsou rozděleny na nekuřáckou a kuřáckou část. Na výběr zde máte z 22 druhů vynikajících originálních pizz. Na pizzy můžete samozřejmě využít různé akce jako například 2+1 zdarma. Kdo neholduje italské pizze, má možnost okusit výtečné denní menu či minutkovou kuchyni. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pizzerie, který má velmi krásné prostředí, výborné jídlo, ochotný personál. Vše tady funguje na jedničku :) byly jsme zde na večeři a neskutečně jsme si pochutnaly.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do pizzerii Patricie chodíme s rodinou když chceme dobré jídlo a perfektní servis. Oboje vždy najdeme v této restauraci a oceňuji, že stále ve stejné kvalitě. Doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byl jsem zde již mnohokrát. Na pizze - za je tradičně velmi dobrá, tatarák to samé, ryba byla asi nejlepší co jsem zatím v Olomouci měl. Prostředí pěkně, nezakouřené. Za mě spokojenost.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO