Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 10x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Pizzerie Patricie

Restauraci Patricie si zamilujete. Uvítá vás zde klidná, příjemná atmosféra a vstřícný personál s profesionálním přístupem. V tomto poklidném prostředí bude i pracovní oběd vždy pohodovou záležitostí a večeře s rodinou či přáteli radostným zážitkem. Klimatizované prostory disponují dvěma bary, jsou rozděleny na nekuřáckou a kuřáckou část. Na výběr zde máte z 22 druhů vynikajících originálních pizz. Na pizzy můžete samozřejmě využít různé akce jako například 2+1 zdarma. Kdo neholduje italské pizze, má možnost okusit výtečné denní menu či minutkovou kuchyni. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi dobrá italská restaurace, navštívili jsme s rodinou přítelkyně a všem velice chutnalo. Obsluha byla velice milá a všímavá. Jídlo bylo perfektní, proto všem doporučujeme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí je útulné. Obsluha velmi vstřícná, dokázali i poradit s výběrem dezertu. Rychlost obsluhy byla dobrý. Jídlo bych hodnotil 4 hvězdičky. Mohu doporučit.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Velmi příjemná restaurace, výborné jídlo, bohužel to ale nevyváží nepříjemný personál co nás obsluhoval. Nakonec jsme se nezdrželi dlouho a odešli jsme raději někam jinam
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO