Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Pizzerie Patricie

Restauraci Patricie si zamilujete. Uvítá vás zde klidná, příjemná atmosféra a vstřícný personál s profesionálním přístupem. V tomto poklidném prostředí bude i pracovní oběd vždy pohodovou záležitostí a večeře s rodinou či přáteli radostným zážitkem. Klimatizované prostory disponují dvěma bary, jsou rozděleny na nekuřáckou a kuřáckou část. Na výběr zde máte z 22 druhů vynikajících originálních pizz. Na pizzy můžete samozřejmě využít různé akce jako například 2+1 zdarma. Kdo neholduje italské pizze, má možnost okusit výtečné denní menu či minutkovou kuchyni. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Prostředí restaurace je na můj vkus zvláštní ale pro maminky s dětmi může být velkým přínosem opravdu velký dětský koutek ve kterém si mohou děti hrát přímo pod dohledem rodičů
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
V Pizzerii Patricia jsem byl prvně, a to na doporučení kolegů z práce. Co se týče jídla, nemám co vytknout. Bohužel jsem byl ve špičce, takže obsluha úplně nestíhala servírovat jídla. To je jediné minus, ale může se to stát úplně v každé restauraci.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vzhledem k tomu, že tuto pizzerii navštěvujeme minimálně jednou měsíčně, myslím, že to hovoří za vše. Kdyby nám zde nechutnalo, nebyla tu milá obsluha k tomu výborné jídlo, chodili bychom jinam.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO