Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 98 % hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Paleta

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace Paleta je místo, které nikdy nevynecháme při cestě do Klatovy a rádi se tam vracíme. Velmi milý a příjemný personál a výtečné jídlo, hlavně pizzu mají vynikající, ať už si vyberete jakoukoliv. Můj tip je číslo 45, vyzkoušejte, doporučuji! :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Paleta nikdy nezklame. Příjemné prostředí, milá a ochotná obsluha a úžasná jídla. Pizza naprosto bezkonkurenční, těstoviny a saláty pro labužníky. Vždycky si bereme něco dobrého ještě s sebou.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V restauraci Paleta je velmi příjemné prostředí, nekuřácká jídelna, vkusný interiér. Obsluha velmi vstřícná, ochotně poradí při výběru jídla i pití. Jídlo výborné, nejen, že jsme se dobře naobědvali, ještě jsme si odnášeli pizzu i vynikající saláty s sebou.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Moje oblíbená restaurace jako vždy nezklamala. Milý a ochotný personál, výtečné jídlo rychle podávané, nikdy jsme nečekali déle než je potřeba na přípravu a vše si můžete objednat i s sebou domů nebo po Klatovech nechat rovnou dovézt. DOPORUČUJI!
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Paleta je výborná restaurace s milým a pozorným personálem, jezdíme na jistotu, nikdy jsme neodcházeli zklamaní. Mají výbornou rajskou polévku, v kombinaci s pizza chlebem to nemá naprosto žádnou chybu. Dneska jsme udělali vyjímku a místo výborné pizzy č. 74 MISTO jsme si dali lehký salát POLLO, který byl v dusném parném dni tou nejlepší volbou. Rozhodně tuto restauraci navštivte.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Naše velmi oblíbená restaurace, do které se rádi vracíme. Nikdy jsme neodcházeli zklamaní, vše je tam naprosto výborné!
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Bydlíme 30 km od restaurace, ale když chceme vyrazit někam na dobré jídlo, neváháme si do Palety dojet a už ani nepotřebujeme jídelní lístek, jezdíme na jistotu. Jestli můžu doporučit pizzu, tak určitě č.74 MISTA, ta je prostě famózní:)

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO