Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 98 % hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Paleta

Restaurace samotná se nachází na rohu ulic Randovy a československých Legií v historickém domě s výraznou nově zrekonstruovanou renesanční fasádou.
Skladba jídelního lístu je typicky evropská se středomořským vlivem. Nabízí zde pokrmy od pizzy přes saláty a těstoviny po klasický hovězí steak. Prostory restaurace jsou vhodné pro pořádání rodinných i firemních oslav a večírků, k dispozici je i uzavřený salonek pro 30 osob. Celkem restarace nabízí prostor pro 50-60 osob.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace Paleta je místo, které nikdy nevynecháme při cestě do Klatovy a rádi se tam vracíme. Velmi milý a příjemný personál a výtečné jídlo, hlavně pizzu mají vynikající, ať už si vyberete jakoukoliv. Můj tip je číslo 45, vyzkoušejte, doporučuji! :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Paleta nikdy nezklame. Příjemné prostředí, milá a ochotná obsluha a úžasná jídla. Pizza naprosto bezkonkurenční, těstoviny a saláty pro labužníky. Vždycky si bereme něco dobrého ještě s sebou.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V restauraci Paleta je velmi příjemné prostředí, nekuřácká jídelna, vkusný interiér. Obsluha velmi vstřícná, ochotně poradí při výběru jídla i pití. Jídlo výborné, nejen, že jsme se dobře naobědvali, ještě jsme si odnášeli pizzu i vynikající saláty s sebou.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO