Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie Paleta

Restaurace samotná se nachází na rohu ulic Randovy a československých Legií v historickém domě s výraznou nově zrekonstruovanou renesanční fasádou.
Skladba jídelního lístu je typicky evropská se středomořským vlivem. Nabízí zde pokrmy od pizzy přes saláty a těstoviny po klasický hovězí steak. Prostory restaurace jsou vhodné pro pořádání rodinných i firemních oslav a večírků, k dispozici je i uzavřený salonek pro 30 osob. Celkem restarace nabízí prostor pro 50-60 osob.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Moje oblíbená restaurace jako vždy nezklamala. Milý a ochotný personál, výtečné jídlo rychle podávané, nikdy jsme nečekali déle než je potřeba na přípravu a vše si můžete objednat i s sebou domů nebo po Klatovech nechat rovnou dovézt. DOPORUČUJI!
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Paleta je výborná restaurace s milým a pozorným personálem, jezdíme na jistotu, nikdy jsme neodcházeli zklamaní. Mají výbornou rajskou polévku, v kombinaci s pizza chlebem to nemá naprosto žádnou chybu. Dneska jsme udělali vyjímku a místo výborné pizzy č. 74 MISTO jsme si dali lehký salát POLLO, který byl v dusném parném dni tou nejlepší volbou. Rozhodně tuto restauraci navštivte.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO