Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie Opatija

Pizzeria Opatija je umístěna ve velmi atraktivní lokalitě poblíž Masarykova náměstí v srdci města Ostravy. Zaměřují se zde především na středomořskou kuchyni, konkrétně hlavně na italskou, ale nabídce naleznete také speciality z chorvatské kuchyně. Všechny pokrmy připravují v kamenné peci, která pokrmům dodává jedinečnou chuť.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Obsluha prijemna, na jidlo behem Colours cekanim jidlo OK
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Navštívili jsme tuto restauraci v rámci teambuildingové akce s kolegy z práce. Pizza i těstoviny byly vynikající a opravdu na úrovni Itálie. Seděli jsme venku, kde nebylo až tak teplo, i když jsou zde přítopy. Servírky byly milé a vše tedy proběhlo v pořádku. Restauraci opravdu doporučuji. Co však musím podotknout, je jídelní lístek, který se skládá z nesmyslných ikonek a člověk pořádně neví, co v jídle je. Za toto Vám dávám opravdu velké mínus.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Dali jsme si se ženou pouze tuňákový salát. Pokud bych měl restauraci hodnotit na základě této zkušenosti, tak bych jídlo nedoporučil. Hrubě nakrájená zelenina a tuňák, to je vše.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO