Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do 3. listopadu a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

0 fotek
Na mapě

Informace Pizzerie Nové Jirny

V roce 2009 jsme pro Vás otevřeli „Pizzerii Nové Jirny“. Zde pro Vás nabízíme příjemné posezení v klidném, útulném prostředí s rodinnou atmosférou. Pohodlí zde najdou rodiny s dětmi, jednotlivci i skupinky návštěvníků. V příznivém počasí můžete využít posezení na zahrádce s obsluhou.

Z našeho sortimentu si můžete vybrat ze široké nabídky různých pizz, čerstvých salátů, zmrzlinových pohárů, dále Vám nabízíme točené pivo Bernard, velmi bohatou nabídku teplých i chlazených nápojů, míchané alko i nealko koktejly, čaje do konvičky ze světových čajových plantáží apod.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba