Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie Nostra

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Přístavem kde jsme seděli působily studené a neutrálně. Obsluha příjemná při větším obsazení restaurace však pokulhávala její orientace kdo a co si objednal . Jídlo dobré. Ceny odpovídající.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající kuchyně, proto se sem rádi vracíme. Milý personál, příjemné prostředí.Zkrátka fajn restaurace.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Čekání na jídlo více jak hodinu včetně oznámení, že máme s sebou diabetika, o 4 hladových dětech ani nemluvě, i lidé přicházející po nás dostávali dříve jídlo než my. Bylo už trapné se ptát zda tedy alespoň dětem mohou dát pizzu dříve a diabetikovi. Na 12 osob a 4 děti pouze 2 jídelní lístky o 3tí jsme si museli říci. Narazili jsme na špatnou směnu, při poslední návštěvě i jiné obsluze kde byl číšník a číšnice bylo vše daleko lepš. Tentokrát jsme měli rezervaci od 12 jedli jsme až kolem 13:45. Jídlo b ylo objednáno cca v 12:40. Pří venkovní teplotě 30 stupňu bylo čekání nekonečné. Pizza byla dobrá jako vždy, ale ostatní jídla se nedala srovnat.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO