Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie No.10

Pizzerie No.10 je velice dobře zavedená a navštěvovaná restaurace ve Svitavách, která nabízí všem zákazníkům čisté, stylové a pohodové prostředí s reprodukovanou hudbou. Restaurace má kapacitu 60 ti míst a je rozdělena do dvou částí, z nichž jedna část může sloužit ke konání oslav, svateb, pracovních schůzek a jiných společenských setkání (30 osob).

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Moje oblíbená restaurace kousek od centra. Vždy zajímavá nabídka posledního menu. Výběr ze 4 jídel. Dnes polévka výborná. Gnocci bohužel nic moc a zbytečně velká porce. Personál pozorný a milý.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci doporučuji, navštěvuji pravidelně, milá a rychlá obsluha, tiché a nerušící rádio, příjemné prostředí, výborná pizza, ale i ostatní nabízené jídlo je výborné.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO