Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie Nautico

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Italská restaurace Nautico je situována v poměrně pekném prostředí. Jedná se o zrekonstruovaný objekt bývalých kasáren. Příjemné je sezení na terase, lehce rušivé víkendovým provozem blízké silnice. Interiér restaurace by chtěl už menší rekonstrukci. Pizza je zde aly výborná, v pravé peci na dřevo. Krásně voní a chutná. V pci dělají i další italská jídla. Takžě to chvíli ve větším provozu trvá. Obsluha byla fajn.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Poměrně slušná pizza, nealko pouze jedna značka, pivo také. Nemají tomatovou polévku, což mne na italskou restauraci překvapilo. Pouze jedna obsluha. Platba pouze v hotovosti. Toaleta neuzavíratelná, odpadkový koš alespoň u umyvadla.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V pizzerii jsme byly velmi spokojeni,příjemný personál,ochotný,pizzi velice dobré.Již jsme zde byli několikrát na posezení s přáteli nebo spolužáky jako zrovna dneska a mohu Vaši Pizzerii jenom doporučit.Honová

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO