Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Pizzerie Na Staré poště

Přehled hodnocení
? celkově
? personál
? prostředí
? jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 0x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Pekne prostredi,mila obsluha,nedoresene ze se musi chodit na toaletu do druheho patra pres kuracke prostory,jidlo dobre ,mel sem lasagne ale hodne olejovate,jinak vse v poradku.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Prijemna dvoupatrova restaurace s kurackou casti. Personal byl mily a pizzy tam vydavaj jak na bezicim pase. Pizzerii bych doporucila. Prijemne posezeni, dobre jidlo. Pri ceste na hory idealni zastavka.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Zastavili jsme se zde na oběd. V restauraci bylo hodně lidí, je vidět, že je oblíbená. Dali jsme si rajskou polévku. Překvapilo nás, jak byla hustá, vypadalo to, že kuchař prostě do misky vyklepl rajský protlak. Jemně ochucená nakonec nebyla špatná, ale zvláštní. Možná mělo být v jídelním lístku uvedeno „rajský krém“. Pizzu zde dělají dobrou, ale (jako často) chyběly v ní bylinky. Cesta na toalety o patro výš kolem kuřáků není zrovna příjemná. Z personálu jsme ale měli dobrý dojem, velice se všichni snažili.
Pizzerie Na Staré poště
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO