Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

4 fotky
Na mapě

Informace Restaurace Na Jízdárně

Svým zákazníkům společně s ochotným personálem zde nabízí  výběr z mnoha druhů pizz, ale i výbornou kuchyni s výběrem z širokého množství minutek.
Hosté mají možnost po předchozí objednávce využít jeden ze dvou tenisových kurtů, které patří k restauraci, a za příznivého počasí mohou posedět i v zahradní restauraci, která pojme až padesát hostů. Restaurace je pro svou kapacitu 80 osob vyhledávána pro pořádání svateb, večírků a rautů. Pro zákazníky je k dispozici i kulečník.  Samozřejmostí je možnost platby pomocí stravenek.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    3
  • Personál:
    4
  • Prostředí:
    3

Trochu lepsi prumer. Vadil me obsahly jidelni listek, kde jsem si nemohl vybrat. Polevka dobra, hlavni chod neurazil. Ceny bezne. Cekani na jidlo delsi, obsluha take mohla chodit casteji. Ale zadna tragedie to nebyla.

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno