Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Pizzerie Milano

Přehled hodnocení
65% celkově
75% personál
85% prostředí
65% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 1x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Koutek pro děti není. Maji ale akvárium. Venku hezká terasa. Pivo "jen" Lobkowicz Ale čepovaný. Penne a lasagne, dětská jídla špagety a řízky OK- průměr. Na těstovinách oschlý sýr. Jinak vše v pořádku, personál příjemný . Velká nabídka rumů- doporučuji využít.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Objednali jsme si 1/8 Mullera a k tomu pizzu Vesuvio na pul. Vino obycejne. Pizza byla chutna a krupava. Prinesli rovnou na dvou talirich. Obsluha mila, vstricna ochotna. Vrele doporucujeme.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Objednali jsme si grilovaneho lososa s pecenym bramborem a listovym spenatem, který byl výborně dochuceny. Přítelkyně měla pizzu margharitu, která také byla dokrupava připravena. Moc hezký módní interiér restaurace.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Pizza-těsto nadýchané OK V pizze Quatro Formagi jsme 4 druhy sýrů nenašli. Pizza Prosciutto byla až na dost spálené okraje OK. Pití bylo v pořádku. Servírka ,která nás obsluhovala byla ochotná.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Pestrá denní nábídka, Jídlo bylo výborné ( roštěná s rýží ). Prostředí v restauraci moc hezké. Opravdu dobrá italská restaurace.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO