Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 64x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie Mikulka

Přehled hodnocení
85% celkově
86% personál
78% prostředí
86% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 24x
4 32x
3 7x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Prijemna originalni a autenticka restaurace v centru mesta. Pizza je nejlepsi, jakou lze v Praze ochutnat!!! Zustava vynikajici i druhy den na snidani :) personal je mily.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Výborné těstoviny. Vyzkoušeli jsme několik různých a všichni jsme byli spokojeni. Obsluha velmi příjemná a ochotná. Jenom přes oběd bývá docela plno, takže doporučuji si jídlo obědnat dopředu po telefonu. Pak je to fofr...
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Pizzerie u Mikulky si drží už po mnoho let kvalitní jídlo. Nabídka poledního menu je na lokalitu velice výhodná - všechny těstoviny a pizzy za 125 plus salátek a nebo polévka. Jídlo je opravdu chutné, velké porce.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Jídlo výborné (lazaně), cenově skvělé - v poledne všechny pizzy a těstoviny za výhodnější cenu. Na jídlo se čeká v době oběda bohužel dost dlouho, bez rezervace téměř bez šance.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Milá a ochotná obsluha a vynikající jídlo i pití. Bezvadné místo :-D
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Při poslední návštěvě bylo jídlo bohužel ne tak kvalitní, jako při minulých návštěvách. Nevím, jestli se změnil kuchař, ale ňoky s hořčičnou omáčkou byly příšerně mastné. Přílohový salát byl jako vždy super.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Stůl pro 9 připraven včas, připojit 1 místo navíc nebyl problém. Z 10 nápojů nám bylo přineseno 8, 2 nápoje jsme museli urgovat. Jídlo dobré, ale též nebylo přineseno najednou, někdo už dojídal, jiný začal jíst. Prostředí milé, ale dost hlučné.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Jídlo klasicky výborné. Byli jsme spokojeni jako obvykle. Jenom přes oběd bývá hodně plno, tak určitě doporučuji si objednat telefonem jídlo dopředu. Přišli jsme a jídlo bylo hned na stole :-)
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Nekuřácká restaurace, personál milý, ale občas nestíhá, jídlo trvá déle, ale je na 95% vždy dobré. Možnost vybrat si z domácích limonád, přes oběd levnější pizza a těstoviny ze stálého menu. Trochu problém s odvětráváním, ale jinak prostředí ok.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO