Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 58x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie Mikulka

Přehled hodnocení
83% celkově
85% personál
76% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 20x
4 30x
3 7x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Při poslední návštěvě bylo jídlo bohužel ne tak kvalitní, jako při minulých návštěvách. Nevím, jestli se změnil kuchař, ale ňoky s hořčičnou omáčkou byly příšerně mastné. Přílohový salát byl jako vždy super.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Stůl pro 9 připraven včas, připojit 1 místo navíc nebyl problém. Z 10 nápojů nám bylo přineseno 8, 2 nápoje jsme museli urgovat. Jídlo dobré, ale též nebylo přineseno najednou, někdo už dojídal, jiný začal jíst. Prostředí milé, ale dost hlučné.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Jídlo klasicky výborné. Byli jsme spokojeni jako obvykle. Jenom přes oběd bývá hodně plno, tak určitě doporučuji si objednat telefonem jídlo dopředu. Přišli jsme a jídlo bylo hned na stole :-)
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Nekuřácká restaurace, personál milý, ale občas nestíhá, jídlo trvá déle, ale je na 95% vždy dobré. Možnost vybrat si z domácích limonád, přes oběd levnější pizza a těstoviny ze stálého menu. Trochu problém s odvětráváním, ale jinak prostředí ok.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět jsme si pochutnali. Celkem často si dávám špagety Pesto Genovese, mohu tedy jen a jen doporučit. Velmi příjemná obsluha a v době oběda je pizza i špagety za sníženou jednotnou cenu Kč 125,-.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Spokojenost, jako vždy. Po zkušenosti některých kolegů, upozorňuji, že sušené pálivé paričky jsou opravdu pálivé a je potřeba k nim přistupovat s patřičnou opatrností :-)
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Jako vždy spokojenost. Obsluha je velmi příjemná a jídlo tradičně výborné. V době oběda doporučuji jídlo objednat na čas dopředu, pak je to hodně rychlé a jinak se čeká poměrně dlouho.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Pizzerii jsme navštívili večer, rezervace zajištěna, obsluha pozorná. K jídlu pizza a tatarák z lososa, obojí super. Příjemné prostřední, velmi dobrá cena a výkon na místo v centru Prahy.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Jídlo výborné, těstoviny i pizzy a personál příjemný. Takže spokojenost jako obvykle. Jenom přes oběd poměrně plno a jídlo docela dlouho trvá. Není to úplně na rychlý oběd, ale jídlo je výborné a stojí to za to..

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO