Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 58x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie Mikulka

Pizzerie Mikulka se pyšní více než 20letou historií, která nabízí nejrůznější druhy pizzy, těstoviny a na své si přijdou i milovníci steakové kuchyně. Poskytuje až cca 50 míst. Zajímavostí Pizzerie Mikulka je, že majitelé se osobně podílí na chodu restaurace - vaří a obsluhují hosty.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Stůl pro 9 připraven včas, připojit 1 místo navíc nebyl problém. Z 10 nápojů nám bylo přineseno 8, 2 nápoje jsme museli urgovat. Jídlo dobré, ale též nebylo přineseno najednou, někdo už dojídal, jiný začal jíst. Prostředí milé, ale dost hlučné.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Jídlo klasicky výborné. Byli jsme spokojeni jako obvykle. Jenom přes oběd bývá hodně plno, tak určitě doporučuji si objednat telefonem jídlo dopředu. Přišli jsme a jídlo bylo hned na stole :-)
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Nekuřácká restaurace, personál milý, ale občas nestíhá, jídlo trvá déle, ale je na 95% vždy dobré. Možnost vybrat si z domácích limonád, přes oběd levnější pizza a těstoviny ze stálého menu. Trochu problém s odvětráváním, ale jinak prostředí ok.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO