Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie Mediterrane

Příjemné prostředí naší pizzerie vám nabízí - pravou italskou pizzu, velký výběr těstovin a salátů, speciality na grilu, speciality středozemní kuchyně, čtyři druhy poledního, moravská vína, italskou kávu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Interiér Pizzerie Mediterrane je aranžován do podoby sklepa s falešně zaklenutými nízkými stropy. Červené ladění doplňků příjemně koresponduje s neomítnutými cihlami překladů, ratanový nábytek přispívá k pocitu útulnosti. Krb a samostatné salónky v podobě lodní kajuty a vesnické ratejny jsou zajímavými bonusy. Venkovní zahrádka i přes horký letní den k posezení příliš nelákala, působí lehce ošuntěle a stísněně. Obsluha byla milá, ochotná a všímavá. Na úvod jsem z jídelního lístku vybral francouzskou cibulačku se zapečeným sýrovým toustem. Byla bezchybná, chuťově vyvážená, správně kořeněná, toust měl dokonalou konzistenci. Hlavním chodem v pizzerii pochopitelně nemohlo být nic jiného než pizza. Zvolil jsem „Milano“ se smetanou, sýrem, krevetami a šunkou. Servírován byl i olivový olej v originální konvičce a hodil se, protože korpus pizzy, tenký jako papír, byl na můj vkus příliš „vypečený“. Mám v oblibě lehkou a vláčnou „házenou“ pizzu, a tak jsem byl bohužel zklamán. Závěrečnou tečku obstaral zmrzlinový pohár s horkými malinami a espresso Segafredo, servírované s našlehanou horkou smetanou v konvičce. Oboje bylo v pořádku. K pití jsem si objednal rozlévané růžové Lambrusco. Bylo krásně vychlazené, elegantní, živé a lahodně osvěžující, byť trochu sladší. Celkový dojem dávám někde mezi dobrým a výborným.
Pizzerie Mediterrane Pizzerie Mediterrane Pizzerie Mediterrane
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO