3 fotky

Pizzerie Mediterrane

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Pizzerie Mediterrane

Příjemné prostředí naší pizzerie vám nabízí - pravou italskou pizzu, velký výběr těstovin a salátů, speciality na grilu, speciality středozemní kuchyně, čtyři druhy poledního, moravská vína, italskou kávu.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 4
  • Prostředí: 4

Interiér Pizzerie Mediterrane je aranžován do podoby sklepa s falešně zaklenutými nízkými stropy. Červené ladění doplňků příjemně koresponduje s neomítnutými cihlami překladů, ratanový nábytek přispívá k pocitu útulnosti. Krb a samostatné salónky v podobě lodní kajuty a vesnické ratejny jsou zajímavými bonusy. Venkovní zahrádka i přes horký letní den k posezení příliš nelákala, působí lehce ošuntěle a stísněně. Obsluha byla milá, ochotná a všímavá. Na úvod jsem z jídelního lístku vybral francouzskou cibulačku se zapečeným sýrovým toustem. Byla bezchybná, chuťově vyvážená, správně kořeněná, toust měl dokonalou konzistenci. Hlavním chodem v pizzerii pochopitelně nemohlo být nic jiného než pizza. Zvolil jsem „Milano“ se smetanou, sýrem, krevetami a šunkou. Servírován byl i olivový olej v originální konvičce a hodil se, protože korpus pizzy, tenký jako papír, byl na můj vkus příliš „vypečený“. Mám v oblibě lehkou a vláčnou „házenou“ pizzu, a tak jsem byl bohužel zklamán. Závěrečnou tečku obstaral zmrzlinový pohár s horkými malinami a espresso Segafredo, servírované s našlehanou horkou smetanou v konvičce. Oboje bylo v pořádku. K pití jsem si objednal rozlévané růžové Lambrusco. Bylo krásně vychlazené, elegantní, živé a lahodně osvěžující, byť trochu sladší. Celkový dojem dávám někde mezi dobrým a výborným.

  • Pizzerie Mediterrane
  • Pizzerie Mediterrane
  • Pizzerie Mediterrane

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace