Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 161x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Pizzerie Mediterane

Přehled hodnocení
81% celkově
86% personál
81% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 48x
4 89x
3 22x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opět velká spokojenost. Bohužel se nedá udělat rezervace na zahrádku, ale i tak nám číšník po chvilce zajistil stůl a vše bylo perfektní. Výborné těstoviny s krevetami, rukolou a chilli a nejlepší růžové víno na které sem chodíme pravidelně. Děkuji moc a zase brzy na shledanou.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opět velice příjemná návštěva. Personál je vždy milý a ochotný, opět se brzy vrátíme. Výborné růžové víno a mořské speciality si nenecháme ujít. Děkuji, jste naše oblíbená pizzerie.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restauraci pravidelně využívám v době poledního menu a před večerní návštěvou kina. Přes oběd tu bývá dost plno a tak je lepší udělat si rezervaci. Ještě nikdy mne tu nezklamali jejich těstoviny.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Obsluha v této pizzerii nás vždy mile překvapí. Všichni jsou milí a vstřícní a my se sem rádi vracíme. Jídlo bylo moc dobré a i když cenově jsou trochu výše stojí to za to. Díky
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Do restaurace chodím vcelku pravidelně ať už na polední menu, nebo na večeři po práci. Ještě nikdy mne nic vyloženě nezklamalo. Restaurace má i dobrou polohu v centru na Andělu, jen přes oběd tu bývá hodně plno.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Skvělá restaurace, kterou mohu jen doporučit. Vždy se sem rádi vracíme, protože víme, že si zde vždy pochtunáme. Je to sázka na jistotu. K tomu milý, vstřícný personál, který má zvládnutou obsluhu i při plné kapacitě restaurace.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je příjemná, prostorná, s oddělenou kuřáckou částí a venkovní terasou. Jídlo je dobré, velmi milá obsluha, což velmi oceňuji a je to jeden z důvodů, proč se do restaurace opakovaně vracím.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Rezervaci z Restu neměli. Naštěstí bylo místo, nicméně čekali jsme delší dobu na obsluhu a museli jsme si ji přivolat sami. Nebyla tak rychlá, jak bych si představovala. Při placení chtěl číšník dýško v hotovosti, když jsme platili kartou. Myslím, že už tam nepůjdeme.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace je prostorná a příjemná, s odděleným prostorem pro kuřáky a venkovní terasou. Personál je velmi milý, i když zrovna mají plno, a to velice oceňuji. Jídlo je spíše průměrné, víno fajn.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Mediterane nezklame (i když je pravda, že během těch 7 let, co tam chodím, se nějak podezřele zvětšilo množství těsta a zmenšil vlastní "obsah".-). Ale jinak moc příjemná a dobrá pizzerie.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO