Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 127x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Pizzerie Mediterane

Přehled hodnocení
84% celkově
87% personál
83% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 43x
4 65x
3 16x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace je velice hezká, výběr z jídelniho lístku je nadstandardní! Jídlo chutné, rychle hotové, jen na objednání nápojů a také zaplacení jsme čekali déle. Doporučuji!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Stavili jsme se jen na sklenicku vina pred filmem a i tak velice doporučuji. Vino bylo moc dobre a přinesli nam k němu i karafku s vodou. Obsluha rychla a příjemná.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi oceňuji restauraci Mediterrane co se rychlosti obsluhy a přípravy jídla týče. I presto, že v restauraci bylo plno, tak jsme jídlo dostali ve velmi krátké době. Moc nám chutnalo a určitě se sem zase vrátíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Hlavní výhodou této pizzerie je poloha hned vedle kina Cinestar, takže je to ideální místo na večeři před návštěvou kina. Obsluha je milá, jídlo dobré a po zklamání z ostatních pizzerií na Andělu tato zůstává mezi mými oblíbenými podniky v této lokalitě.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Tady je to vždycky jak na houpačce, z obsluhy jak kdo, i směny jsou různé. Kvalita kávy se během posledních let zlepšila, to oceňuji. Ale například Creme Brulee se kvalitou dost mění, někdy vynikající, někdy s připáleným (hořkým) karamelem napovrchu nebo místo pravé vanilky aroma. Doporučil bych restauraci na rychlý oběd nebo kávu. Určitě ne pro slavnostnější příležitost.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Pres obed je restaurace plna a tak obsluha bohuzel nekoho prehlidne...i na 20min... celkove zajimavy koncept interieru, kdyz si vas vsimnou,tak prijemna obsluha a dobre obedove menu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Během času oběda je to velmi vytížená restaurace, ale to nic nemění na tom, že velmi dobré jídlo vám přinesou v přiměřeně krátkém čase. Pokud se chcete najíst v blízkosti Anděla, tato restaurace je velmi dobrou volnou.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Moc rádi sem chodíme před kinem, kam to pak máme jen pár kroků. Je zde velký výběr a mořské plody, které jsem minule měla, byly moc dobré a perfektně ochucené.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Vyborne jídlo (Caesar salát a smazena zmrzlina), ceny adekvátní lokaci. Personál perfektní, vstricny. Jedine, ze u oken malinko tahne, a vzhledem k velikosti restaurace je trochu hlučná. Záchody horsi, bez možnosti zamknuti, ale v pohodě.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO