Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 169x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Pizzerie Mediterane

Z restaurace jedním krokem do kina... Znáte to, kam vzít děvče na první rande? Kam jinam, než do kina. A po kině ideálně do nějakého útulného koutku s výborným jídlem a příjemnou atmosférou. Takovou dva v jednom je pizzerie v Radlické ulici v Praze. Nejenže se zde výborně najíte, ale pizzerie sídlí přímo v budově multikina, takže z promítacího sálu je to sem jen kousíček. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restauraci využíváme pravidelně v rámci polední nabídky i na večerní posezení a ještě nikdy jsme neodcházeli zklamáni. Jídlo je chutné a personál velmi milý a rychlý.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Zarezervovali jsme si přes oběd stůl pro 15 osob. Celkem překvapivě s rezervací nebyl žádný problém. Stůl byl včas připraven, žádné problémy nebyly. Velký počet číšníků, kteří byli milí a ochotní. Bohužel čekací doba na jídlo se vyšplhala až na hodinu - což se bohužel ve špičce a v tak velké skupině dalo očekávat.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Naše další příjemná návštěva, spokojenost jako vždy, jen byl trochu boj o místa na zahrádce, ale nakonec vše v pořádku. Personál milý jako vždy, jídlo a víno moc dobré :)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO