Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 130x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Pizzerie Mediterane

Z restaurace jedním krokem do kina... Znáte to, kam vzít děvče na první rande? Kam jinam, než do kina. A po kině ideálně do nějakého útulného koutku s výborným jídlem a příjemnou atmosférou. Takovou dva v jednom je pizzerie v Radlické ulici v Praze. Nejenže se zde výborně najíte, ale pizzerie sídlí přímo v budově multikina, takže z promítacího sálu je to sem jen kousíček. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restauraci by prospělo větší množství personálu, při větším obsazení není dostačující. Servis se věnuje hostu jen při objednání a tím to končí. Jinak příjemná restaurace s příznivými cenami.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Naše několikátá návštěva ukázala, že je lepší si tu dát maso nebo rizoto (ty byly minule vynikající), dnes jedna pizza výborná, druhá trochu mdlá. Jinak všechno v pořádku, personál fajn, jen tu byl velký hluk, takže poněkud obtížnější konverzace.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci Mediterrane velmi ráda navštěvuji. Je to velice příjemné místo s milou a rychlou obsluhou... I přesto, že v restauraci bývá hodně hostů, tak obsluha ani příprava pokrmů nevázne. Vše je až překvapivě rychlé. A jídlo je vynikající. Doporučuji.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO