Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 158x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Pizzerie Mediterane

Z restaurace jedním krokem do kina... Znáte to, kam vzít děvče na první rande? Kam jinam, než do kina. A po kině ideálně do nějakého útulného koutku s výborným jídlem a příjemnou atmosférou. Takovou dva v jednom je pizzerie v Radlické ulici v Praze. Nejenže se zde výborně najíte, ale pizzerie sídlí přímo v budově multikina, takže z promítacího sálu je to sem jen kousíček. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Obsluha v této pizzerii nás vždy mile překvapí. Všichni jsou milí a vstřícní a my se sem rádi vracíme. Jídlo bylo moc dobré a i když cenově jsou trochu výše stojí to za to. Díky
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Do restaurace chodím vcelku pravidelně ať už na polední menu, nebo na večeři po práci. Ještě nikdy mne nic vyloženě nezklamalo. Restaurace má i dobrou polohu v centru na Andělu, jen přes oběd tu bývá hodně plno.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Skvělá restaurace, kterou mohu jen doporučit. Vždy se sem rádi vracíme, protože víme, že si zde vždy pochtunáme. Je to sázka na jistotu. K tomu milý, vstřícný personál, který má zvládnutou obsluhu i při plné kapacitě restaurace.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO