Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 86x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Pizzerie Mediterane

Z restaurace jedním krokem do kina... Znáte to, kam vzít děvče na první rande? Kam jinam, než do kina. A po kině ideálně do nějakého útulného koutku s výborným jídlem a příjemnou atmosférou. Takovou dva v jednom je pizzerie v Radlické ulici v Praze. Nejenže se zde výborně najíte, ale pizzerie sídlí přímo v budově multikina, takže z promítacího sálu je to sem jen kousíček. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Tuhle restauraci navštěvuji poměrně často, ať už v rámci poledního menu, nebo jako doplněk k návštěvě přilehlého kina. Líbí se mi jak umístění podniku v blízkosti metra, tak jeho celková vzdušnost. Jídlo mne zatím nikdy nezklamalo.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Pizzerii Mediterane doporučuji, obsluha je velmi ochotná, objednané jídlo nezklamalo. jediná výtka je, že při návštěvě toalet se zde nelze zamknout, s tím by se mělo něco udělat.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velice milé prostředí, jídlo i pití bylo dobré, personál na úrovni, kdy při špatně přineseném vínu číšník uznal svou chybu a napravil bez jakýchkoliv problémů. Celkový dojem byl pozitivní.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO