Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 161x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Pizzerie Mediterane

Z restaurace jedním krokem do kina... Znáte to, kam vzít děvče na první rande? Kam jinam, než do kina. A po kině ideálně do nějakého útulného koutku s výborným jídlem a příjemnou atmosférou. Takovou dva v jednom je pizzerie v Radlické ulici v Praze. Nejenže se zde výborně najíte, ale pizzerie sídlí přímo v budově multikina, takže z promítacího sálu je to sem jen kousíček. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opět velká spokojenost. Bohužel se nedá udělat rezervace na zahrádku, ale i tak nám číšník po chvilce zajistil stůl a vše bylo perfektní. Výborné těstoviny s krevetami, rukolou a chilli a nejlepší růžové víno na které sem chodíme pravidelně. Děkuji moc a zase brzy na shledanou.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opět velice příjemná návštěva. Personál je vždy milý a ochotný, opět se brzy vrátíme. Výborné růžové víno a mořské speciality si nenecháme ujít. Děkuji, jste naše oblíbená pizzerie.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restauraci pravidelně využívám v době poledního menu a před večerní návštěvou kina. Přes oběd tu bývá dost plno a tak je lepší udělat si rezervaci. Ještě nikdy mne tu nezklamali jejich těstoviny.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO