Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 70x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie Maškovka

Přehled hodnocení
85% celkově
82% personál
83% prostředí
86% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 28x
4 32x
3 8x
2 2x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Na Valentýna to tu trochu nrezvladli. Na všechno se strašnou dobu čekalo ikdyz na place bylo dost číšníků. Pizza celkově dobrá, ikdyz ingredience neodpovídají názvům, což u pizzy dost snižuje celkový dojem. Prosciutto není sunkovej salam, škoda.
Pizzerie Maškovka
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Zajímavé prostředí v centru Liberce, kam se rad vracím při svých výletech. Pizzu servírují na prkénku a mužů doporučit. Stejně tak tatarák byl dobrý. Obsluha milá.
Pizzerie Maškovka
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná, nekuřácká restaurace. Milý personál, kterému tu a tam utekly drobnosti (donést přiobjednané pití). Velmi příznivé pro děti, které večer strávily u kormidla a v ponorce, zatímco si rodiče mohli v klidu povídat.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Byl jsem zde poprvé od rekonstrukce/rozšíření a musím Maškovku celkově pochválit. Prostředí moc pěkné, originální, libí se mi. Podle některých recenzí jsem se dočetl, že obsluha stojí za prd, já ale musím říct přesný opak, vše bylo naprosto perfektní a v pořádku. Jediné, co musím vytknout je delší čekací doba na jídlo (údajně ztracený objednávkový lístek), což mělo pravděpodobně za následek studenou přílohu. Nicméně se sem určitě někdy vrátím.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Normálně navštěvuji Maškovku hlavně na obědové menu. Tentokrát jsme ale zavítali na oběd. Nově otevřená část s korábem je opravud originální a nové bosenské a mořské pokrmy jsou opravdu lahůdky. Zvlášť výborná byla námořnická polévka s mořskými plody a grilované papriky plněné kozím sýrem. Obsluha tradičně také příjemná a ani jsme dlouho nečekali. Doporučujeme!
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Restaurace se snaží být stylová výzdobou, což je v daném prostoru za mě škoda. Největší problém byl se servisem - lístky jsme dostali po 10minutách se slovy "kdyby nás tady bylo více, dostali byste lístky rychleji". Polévky nebyly vůbec špatné, ale byla to porce tak pro 2-3, takže jako předkrm toho bylo škoda. Hlavní jídlo - bohužel si jeden z nás objednal pizzu a zde jsme doplatili na to, že pizza nemusí být u stolu ve stejný čas jako ostatní jídla (v dobrých restauracích se toto nestane). Já jsem své zapečené papriky dojedla a ještě dalších 10minut jsme čekali na onu pizzu. I přesto, že papriky byly v sekci předkrmy, bylo jídlo obrovské. Pizza byla plná eidamu, jinak ok. Ale opět - byla obří, porce minimálně pro 2 - zbytečně vyhozené peníze (pro restauraci). A za mě asi nejhorší - velký otevřený prostor může vypadat dobře, ale je zapotřebí jej odvětrávat. My jsme smrděli komplet mastnotou a jídlem - romantika jak vyšitá...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Sázka na jistotu. Výborná pizza, dobré pití, fajnová obsluha (asi díky silvestrovské noci vtipnější než obvykle). Nové prostory jsou nápadité a moc pěkné. Přejeme hodně úspěchů v novém roce a určitě se rádi vrátíme.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO