Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 54x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie Maškovka

Přehled hodnocení
83% celkově
79% personál
75% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 21x
4 26x
3 5x
2 2x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 3
kuchar pizzou opet nezklamal, ale lasane no to opravdu nechcete.olej,nic moc mlete,syr nic nez moc.o parmazanu tu vubec neslyseli.doporucuju si objednat pizzu dom.ano,prijdete o prijemne prostredi,ale vyhnete se otravenym oblicejum personalu a v pripade nejake jejich chyby i arogantnich poznamek.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Pizzerie MAŠKOVKA je vyhlášený podnik v Liberci. Má výbornou kuchyni a příjemný personál. Pro mě je velké negativum to, že se jedná o restauraci, kde se kouří a je zde velký hluk (jeden otevřený prostor).
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
V restauraci jsme strávili příjemný večer. Jídlo dobré. Pizza výborná, ostatní jídla docela ujdou, řekla bych, že takový průměr. Zajímavý prostor, servis ok. Čím více lidí, tím více hluku.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výběr ředí restaurace venku, uvnitř, si vybrali prostředí venku, bylo krásně a tak se náš zážitek umocnil. Jídlo i personál u nás má 1+.Počítáme,že za měsíc tam jdeme znova a rádi.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Jako dobrá volba je pizza a dnes Bianca, v menu společně s Rajskou polévkou. Tato kombinace v Maškovce ideální a velmi dobrá. stále probíhá přestavba, ale i přes to byla obsluha bez problémů. Hostů bylo také pomálu, rychlí oběd v pracovní den.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Maškovka,prošla rekonstrukcí,prostor pizzerie se o hodně zvětšil. Hodnotím kladně,jídlo bylo skvělé,ostatně jako vždy. Menší připomínku bych měl k personálu,pouze však k rychlosti,jinak ochotný. ;)
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Maskovka má výborné pizzy. O tom žádná. Bohužel dnešní návštěva byla menším zklamáním jelikož od středové části přestavují levou i druhou část. Takže na obou stranách od stropu visely plachty. Až to bude dodělané, tak věřím,ze to bude hezké - pirátská loď mně velmi zaujala. Každopádně nyní to moc atmosféře nepřidává. Co se týká obsluhy, tak bohužel zapomněli donést objednané pití a všimli si, ze jeden z nás sedí bez pití až po další půl hodině. Škoda. Bohužel před námi ani nezapálili svíčku a místo toho rozsvitili světla čímž bohužel zkazili atmosféru.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Super prostredni, obsluha a hlavne vyborna mega pizza, kterou vsm klidne zabali sebou do olobalu a nemusite platit krabici. Jedna z nejlepsich pizzerii v liberci:)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO