Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 82x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie Maškovka

Přehled hodnocení
84% celkově
82% personál
83% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 31x
4 39x
3 10x
2 2x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
krásná atmosféra, seděli jsme přímo v lodi :) jídlo jsme měli všichni čtyři výborné, plněná cuketa jako vždy fantastická, pizza cipolla také úžasná a ohromná... kamarádi měli lasagne a garnáty a oba si je také pochvalovali. Takže velká spokojenost, děkuji a těším se na příště, Tereza
Celkově
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Jídlo dobré, obsluha příjemná, celkově jsme byli spokojeni
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci jsem navštívila s partou přátel po dlouhé době. Velice mě překvapilo nové uspořádání interiéru. Prostředí je příjemné a jídlo nemělo chybu . Radi se sem budeme vracet.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Chválím za rekonstrukci, moc se nám to líbí. Obrovský problém ale vidím v odsávání :-( Oblečení, které jsme měli na sobě nešlo ani vyvětrat, vše muselo do pračky. Obrovská škoda a ten zápach z oleje kazí dojem tak pěkné restaurace.... Jinak vše fajn.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Opět skvělá polévka s mořskými plody a již tradiční pizza. Obsluha velice příjemná a dlouho jsme ani nemuseli čekat. S blížící se zavírací dobou nám ale bylo v restauraci chladno.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci jsme navštívili asi po roce, jídlo nám opět velice chutnalo. Změna interiéru je moc pěkná a k lepšímu. Obsluha se snažila, jen nerozumím jejich systému obsluhy. Nejdříve si vás 15 minut nikdo nevšimne a pak během 5 minut přijdou tři různí obsluhující. restauraci doporučuji.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace je nekuřácká a příjemná, z oblečení je po návštěvě trochu cítit pizza z kuchyně. Jídlo dobré, ale nic speciálního, či excelentního. Pizza je dobrá. Obsluha příjemná a milá. trochu zmatek v servisu (pizza chléb jako přílohu jsme dostali 10 minut po hlavním jídle).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Krásná restaurace, skvěle prostředí pro deti. Deti mají k dispozici krásnou ponorku a velkou lod. Pizza vyborna. Obsluha pomalejší, ale usmevava a mila. V restauraci je velka zima. Mikiny či svetry s sebou.
Pizzerie Maškovka Pizzerie Maškovka
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi rozlehlá restaurace s designovou lodí v interiéru. Pizzy odpovídají velikosti objektu a jsou obrovské - málokdo dokáže spořádat jednu sám. Pivo v dobré kondici a obsluha se snaží "oběhat" restauraci včas.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO