Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 64x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie Maškovka

Přehled hodnocení
84% celkově
80% personál
81% prostředí
86% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 25x
4 29x
3 8x
2 2x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Normálně navštěvuji Maškovku hlavně na obědové menu. Tentokrát jsme ale zavítali na oběd. Nově otevřená část s korábem je opravud originální a nové bosenské a mořské pokrmy jsou opravdu lahůdky. Zvlášť výborná byla námořnická polévka s mořskými plody a grilované papriky plněné kozím sýrem. Obsluha tradičně také příjemná a ani jsme dlouho nečekali. Doporučujeme!
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Restaurace se snaží být stylová výzdobou, což je v daném prostoru za mě škoda. Největší problém byl se servisem - lístky jsme dostali po 10minutách se slovy "kdyby nás tady bylo více, dostali byste lístky rychleji". Polévky nebyly vůbec špatné, ale byla to porce tak pro 2-3, takže jako předkrm toho bylo škoda. Hlavní jídlo - bohužel si jeden z nás objednal pizzu a zde jsme doplatili na to, že pizza nemusí být u stolu ve stejný čas jako ostatní jídla (v dobrých restauracích se toto nestane). Já jsem své zapečené papriky dojedla a ještě dalších 10minut jsme čekali na onu pizzu. I přesto, že papriky byly v sekci předkrmy, bylo jídlo obrovské. Pizza byla plná eidamu, jinak ok. Ale opět - byla obří, porce minimálně pro 2 - zbytečně vyhozené peníze (pro restauraci). A za mě asi nejhorší - velký otevřený prostor může vypadat dobře, ale je zapotřebí jej odvětrávat. My jsme smrděli komplet mastnotou a jídlem - romantika jak vyšitá...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Sázka na jistotu. Výborná pizza, dobré pití, fajnová obsluha (asi díky silvestrovské noci vtipnější než obvykle). Nové prostory jsou nápadité a moc pěkné. Přejeme hodně úspěchů v novém roce a určitě se rádi vrátíme.
Celkově   
personál 2
prostředí 5
jídlo 3
Klady: otevreno na Novy rok, krasne prostredi a personal ve velkem poctu. Zapory: radoby vtipna obsluha, ktera mluvi nemistne az sproste. Cekani milion let na listek. Pizza zklamani. Kazdy dostal jidlo v jiny cas. Na jednoho z nas se zapomnelo s pitim.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Na Silvestra jsme navštívili restauraci, objednali jsme si tatarák z mladého býka a jednu pizzu. Vše proběhlo v pořádku. Jediné, co bychom vytkli, je, že jsme seděli kousek od vchodu, kde často chodili lidé dovnitř a ven a táhla na nás zima zvenku.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Maškovka má příjemné prostředí, ale strašně si škodí personálem :-( Byli jsme podruhé, potom, co je Maškovka po rekonstrukci a stejný zážitek :-( Ulítaný, vynervovaný personál, který motá objednávky a pořádně nezná speciální jídelní lístek. 25 minut jsme čekali na objednání pití, dalších 20 minut, než nám to pití přinesli......... Objednávka dvou jídel ze speciálního jídelního lístku, bylo něco jiného, než nám obsluha řekla. Personál nebyl nepříjemný, ani neochotný, jen prostě nestíhal, a to nebyla restaurace zcela zaplněna. Takže od samého začátku to pro nás nebylo příjemné. Udělejte s tím něco, strašně vám to škodí!!!!
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Maškovka pro mě po rekonstrukci příjemným překvapením. Velmi pěkné prostředí. Horší byla obsluha, dlouho jsme čekali na samotné objednání o délce přípravy jídla nemuvě. Pokud se zvětší kapacita restaurace, musí se zorganizovat její servis. Tohle může restauraci hodně uškodit a byla by to velká škoda, protože jídlo bylo moc dobré a prostředí je úžasné! Další negativum vidím v odvětrávání. Po příchodu domů jsme museli vyprat všechno prádlo a všichni jsme si museli umýt hlavy, jak jsme byli cítit přepáleným tukem. To byl děs! Zkuste s tím něco udělat :-)
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Pizzerie byla velmi plná - byly velké prodlevy v objednávkách (to si myslím, že by měli vyřešit větším množstvím personálu, či nějakým lepším systémem). Prostředí krásné, jídlo velmi dobré. Doladit trošku systém a chování některých číšníků a vše super !!! Jinak doporučuji !
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili po dlouhe dobe. Mnohe se zmenilo. Obsluha dnes velmi nestihala. Na pivo jsme čekali 30minut. Topinky k tataraku(ten byl už na stole) jsme asi na desatero upozornění dostali za 45minut. Pizza skvela. Obsluha i tak mila.
Pizzerie Maškovka Pizzerie Maškovka
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO